EmSculpt Nedir?

EmSculpt Nedir?

EmSculpt

Kaslar, insan vücudunun sık durmasını sağlar ve zinde bir görünüm verir. Özellikle genç yaşta etkisini gösteren kaslar, vücudun dayanıklılık oranını artırarak kuvvet veren bir yapıya sahiptir. Hayatı boyunca aynı kolda durmayı başarabilen insanlar bile yaş ilerledikçe kilolu bir görünüme bürünür. Bunun sebebi, kilo aynı olsa bile vücudun kas oranını kaybetmesidir. Kas oranı eridikçe vücut şişkin bir görüntü kazanır ve kişiler oldukları kilo aynı olsa da daha kilolu bir görünüme sahip olur.

Kas geliştirme çalışmaları ve vücut geliştiren salonları, kaslarını geliştirmek isteyenlere programlı olarak spor yaptırır. Yoğun bir program ile gerçekleşen seansların ardından kişilerde kas yapısı gelişir. Fit bir görünüm veren kaslı vücut, aynı zamanda güç olarak da oldukça sağlam bir yapıya bürünür. İlerleyen yaşların da dostu olan kaslar, kuvvetli oldukları zaman içerisinde bünyenin yaşlanmasını ve çökmesini engelleyici özelliktedir. Bu nedenle spor yapmayı seven kişiler kas oluşumuna özen gösterirken, spora yeni başlayanlara da kas yapmaları tavsiye edilir.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Uygulanışı ile ilgili kısa bir animasyon videosu..

EmSculpt Nedir Nasıl Etki Eder?

Spor salonunda çalışacak vakti olmayan kişiler için geliştirilen EmSculpt teknolojisi, kaş yapıları üzerinde etkili olarak uygulanan bir işlemdir. Vücudun her bölgesine uygulanan işlemler sayesinde, istenilen bölgede kas yapmak mümkün olur.  Kısa sürede gerçekleşen uygulama ile kas bölgeleri uyarılarak çalıştırılır, bu sayede spor salonlarında harcanan zamana gerek kalmadan spor ile aynı oranda kaslara sahip olmak mümkündür. EmSculpt teknolojisi, başarısı kanıtlanmış bir klinik uygulamasıdır. Elektromanyetik dalgalar ile gerçekleşen tedavi ile vücuttaki kas oranı artırılarak, yağ kitlelerinin parçalanması sağlanır. Bu sayede yağ kitlelerinin yok olması ile istenilen bölge daha fit bir görünüm kazanır.

EmSculpt teknolojisi ile kaslar dakikada 25 bin kere kasılarak çalıştırılır. Bu seviyede çalıştırılan kaslar form kazanırken, aynı anda aynı bölgedeki yağ yakımı gerçekleşir. Bu sayede de iki işlem aynı anda sonlanarak çok kısa bir sürede sorunlu bölgede istenilen sonuçlara ulaşılır.

 

EmSculpt İle Karın Kaslarına Sahip Olmak

EmSculpt teknolojisi uygulandığı bölgede kalıcı etki yaratan ve oldukça dikkat çeken bir uygulamadır. Karın bölgesinde uygulanan EmSculpt teknikleri uzun vadede başarılı sonuçlar doğurur.  Özellikle doğum yapan kadınların tercihi olan EmSculpt uygulaması ile karin kasları etkili bir şekilde çalıştırılarak, normalde oluşması çok zor olan karin kasları elde edilir. Hamilelik esnasında karin bölgesinde çalışan kaslar birbirinden ayrılır.  EmSculpt teknolojisi bu kasları tekrar bir araya getirerek vücudu yeniden atletik bir görünüme kavuşturur.  Son dönen elde edilen başarılı sonuçların artması ile sadece kadınların değil, erkeklerin de ilgisini çekmeyi başarmış bir uygulamadır.

Emsculpt Teknolojisi İle Kalça Kası Geliştirme

Kalçalar, vücutta en çok kas yoğunluğu bulunan bölgelerden biridir. Yaşın ilerlemesine bağlı olarak vücutta eriyen kasların etkisi ile kalçalarda sarkmalar meydana gelir.  Kalçaların formdan düşmesi ile meydana gen kalça düşüklüğü, birçok kadının şikâyeti olmakla birlikte, sıklıkla EmSculpt uygulamasına başvurdukları bir bölgedir. Kalça kısımlarında gerçekleştirilecek kısa süreli işlemler ile oldukça başarılı sonuçlar almak mümkündür.

Emsculpt Teknolojisi Ne Kadar Sürer Kimler Yaptırabilir?

EmSculpt teknolojisi normal şartlarda en fazla 5 seans süren bir işlemdir. Kısa surede etkili sonuçlar veren bu uygulama iki yıla kadar dayanıklılık gösterebilmektedir.  İhtiyaç duyulması durumunda ara ara uygulanacak seanslar ile bölgeyi formda tutmak mümkündür. Cerrahı müdahale gerektirmeyen bu işlem oldukça rahat şekilde gerçekleşir ve isteyen her hasta bu yöntemi tercih edebilir. Özellikle vücudunda kasları eriyen hastalar için oldukça yaygın olarak tercih edilen bir tedavi yöntemidir.

İlgili Uygulamalar
Detaylı bilgi ve fiyat için 0545 352 84 59
Whatsapp 0545 352 84 59