Exilis Elite Nedir?

Exilis Elite Nedir?
bölgesel incelme

Exilis Elite

Exilis elite genel anlamı ile ciltteki problemleri düzeltme amaçlı kullanılan teknolojilerdir.  Exilis elite ile tam performanslı ve kontrol edilebilir kozmetik sonuçlara ulaşabilmek için, cilde estetik cihazlar ile bölgesel ısı yayılımı verilir. Oldukça güvenli olan bu cihazlar, ciltte hacimsel olarak ısı etkisi yaratır ve başarı getirisi yüksek işlemler gerçekleştirir.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Exilis Elite ile Vücut Germe Uygulaması

Diğer yöntemlerden ayıran özelliği aynı anda iki farklı teknolojiyi kullanabiliyor olmasıdır. Hem ultrasonun enerjisi hem de radyofrekans enerjisi aynı anda bağ dokularına iletilmektedir. Bu sayede ısıtılan bağ dokuları, kolajen üretimini aktif hale getirerek ciltte yenileme işlemlerini başlatır. Bu işlem gerçekleşirken diğer yandan da ciltte esneklik görevi yürüten elastik lifler sıklaşmaya başlar.

Exilis elite uygulamalarında cilt ısısının sabit şekilde tutulabilmesi için, bağlı bir termometre belirli aralıklarla sürekli olarak ölçüm işlemi yapmaktadır. Uygun olan sıcaklık değerlerinin aşılmaması için enerjilerin çıkış bölgelerinde bir kontrol paneli bulunur. Başlığın bir kısmında yer alan soğutucu etkiye sahip parça sayesinde de cildin işlem sırasında fazla ısıdan etkilenmesi önlenir. Bu sayede ısı gören cilt aynı anda soğutularak cildin bu işlem sırasında hasar görmesi engellenir.

Faydaları

Bölgesel olarak tercih edilebilen Exilis elite ile seçilen bölgelerde etkili bir görünüme sahip olmak mümkündür. Sorun yaratan bölgelerde hacim küçültme ve bölgeyi yeniden şekillendirmek için devrimsel özellikte yeni bir platform tercih edilir.  Selülit görünümlerinde gözle görülür bir azalma meydana getirir. Bu nedenle selülit problemi olan birçok bayan bu uygulamayı tercih etmektedir.  Ciltte meydana gelen kırışıklıkları düzelttiği, klinik tarafından onaylanmıştır.  Her türlü kırışıklığı kalıcı bir şekilde yok eder.  Uygulama esnasında kullanılan antiaging sayesinde cilt gerilerek daha genç bir görünüme sahip olur. Uygulamaları tamamen çözüm odaklı olarak çalışır  ve sadece hedef bölge üzerine yoğunlaşır. Bu sayede bölgede eşit yaydığı ısı ile her alanda aynı eşitlikte sonuçlar elde edilir.

Exilis Elite Uygulama Seansları

Exilis elite uygulaması haftalık olarak gerçekleşen bir uygulamadır. Haftada belirlenen sabit bir gün ile gerçekleşen uygulamalar toplamda 5 ya da 6 seanstan oluşur.  Seansların bitmesi ardından elde edilen sonuçlar, bir yıl süre ile ciltte kalıcılık sağlar. Daha etkili sonuçlar için ara dönemlerde kontrol edilmesi sureti ile ilave işlemler uygulanabilir.

Tercih Nedenleri

Hızlı ve etkili bakım özellikleri nedeni ile tercih edilen bir uygulamadır. İyileşme için herhangi bir zaman istememesi de b ir diğer sağladığı faydadır. Anında etki yaratan bu müdahale, seanstan çıktıktan sonra kişinin aktif yaşamına devam etmesine imkân verir.  Odaklı bölgelerde gerçekleşen işlemler sayesinde her bölgede aynı etkide sonuç almak mümkün olur.  Operasyon herhangi bir anestezi ya da cerrahi bir müdahale gerektirmez.  Cildi komple bakımdan geçiren bu teknik sayesinde cilt bambaşka bir görünüme sahip olur.

Hangi Bölgelerde Uygulanır?

Exilis elite, cilt üzerinde kalıcı etki bırakan bir operasyondur. Özellikle yüz bölgesinde alında meydana gelen yaşa bağlı kırışıklıklar üzerinde oldukça etkilidir.  Mimiklerden dolayı oluşan yüz çizgilerinde de bu yöntem tercih edilir. Gözaltı torbaları ve renk değişimleri ve dudak çevresinde meydana gelen değişimlerde oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Bunların yanı sıra, gıdıların düzgün bir görünüme kavuşturulması, düşen kasların yeniden canlandırılması,  göz çevresinde meydana gelen kırışıkların giderilmesi, boyun bölgesinde meydana gelen sarkmaların tedavisi gibi birçok farklı alanda da Exilis elite tekniklerinden faydalanılmaktadır.

İlgili Uygulamalar
Detaylı bilgi ve fiyat için 0533 141 41 31
Whatsapp 0533 141 41 31