PRP Hakkında

PRP Nedir?

PRP Türkçe karşılığı Zengin  Plazma demektir. İnsan vücudundaki temel hayat sıvısı olan kandan elde edilen sıvıdır, PRP elde edilmesi için kanın içinde bulunan hücreler ayrıştırılır ve ihtiyaç olan hücre çıkartılır. Alınan kan özel işlemlerden geçirilerek elde edilen plazma ya prp adı veriliyor.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Nasıl Uygulanır?

Biz bunu üç ana alanda kullanıyoruz. Birincisi saç derisinde kullanıyoruz saç köklerini uyguluyoruz amacımız saç köklerinin daha sağlıklı olması. Saçlarımızın daha sağlam, daha sağlıklı bulunması ve saç dökülmesine karşı kullanıyoruz.

Diğer kullandığımız alanı yüzümüz  Anti-Aging olarak kullanıyoruz. Amaçladığımız oradaki bağ dokusunun gelişmesi ve içerde zenginleşmesi cildimizin çok daha sağlıklı olması. Varsa cildimizdeki ufak deliklerin sivilcelerin yok olması. Üçüncü kullandığımız olan ise travmalar da kullanıyoruz doku travması, sporcu yaralanmaları, kırıklar ve özellikle kireçlenmelerde kullanıyoruz. Diz ve omuz kireçlenmelerinde PRP’nin rolü tartışılmaz giderek yaygınlaşmaktadır.

Yan Etkileri Var Mıdır?

PRP çok iyi bir doku tamircisidir. Uygulandığı bölgede doku bir nevi tamir edilmektedir. hiçbir yan etkisi yoktur kendi kanımızdır kendi kanımız olduğu için vücuda bir yan etki oluşturmamaktadır.

Yaş Sınır Varmıdır?

Prp uygulaması yapılabilmesi için hiç bir yaş sınırı yoktur, İhtiyaç durumundaki her yaştan hasta için uygulanabilir.

Kaç Seans Yapılır?

Uygulama süresi kanımızı alıp ayrıştırıp tekrardan ilgili bölge uygulamaktır ve bu da yaklaşık 30-45 dakika sürmektedir. 3 kere yapmaktayız 21 gün ya da 1 ay arayla 3 tane uygulama yapmaktayız. Daha sonrada her 1 senede 1 tane uygulama ile ilave tedavi yapmaktayız

Prp İşleminden Sonra Neler Dikkat Etmek Gerekir?

İşlemin yapıldığı günden itibaren 24 saat boyunca saçların yıkanmaması, banyo yapılmaması önerilir. Günlük hayatınızı hiç bir şekilde etkilemez.

PRP Fiyatları

Ortalama PRP Fiyatları hakkında bilgi almak için sayfayı ziyaret ediniz.

 

 

 

İlgili Uygulamalar
Detaylı bilgi ve fiyat için 0533 141 41 31
Whatsapp 0533 141 41 31