Emsculpt nedir
Emsculpt hakkında bilgiler

Emsculpt Nasıl Çalışır?

Dünyada 2018 Yılında tanıtılan Emsculpt yağlarınızdan kurtularak kas yapmanıza yardımcı olan çok özel bir cihaz! Hatta bu konuda dünyada tek örnek. Hiç bir cerrahi mudahale olmadan (Liposucion gibi) yağ yakımını başlatıp kas yapmanıza yardımcı olmaktadır.
Yaydığını titreşimler ile kasınızın çalışmasını sağlayan bu cihaz ile hem yağlardan kurtulabilir hemden daha fit bir vücut elde edilir. Emsclupt Cihazı FDA onaylıdır. Aynı zamanda CE Sertifakası da bulunmaktadır. ABD 6 tıbbi Ensitü tarafından da yetkinliği onaylanmıştır.

Emsculpt Cihazının Diğerlerinden Farkı

Bilinen tüm cihazlar ve yapılan tüm uygulamalar yağ yakma ve ya yağ almaya odaklanırken Emsclupt aynı anda kas gelişimine de fayda sağlamaktadır

Whatsapp

Detaylı bilgi almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Detaylı Bilgi Almak için Hemen Arayın

0 537 205 79 66

Emsculpt Hangi Bölgelerde Etkilidir?

Emsculpt uygulaması karın ve pop bölgesi için oldukça etkilidir. Yaklaşık 30 dakikalık bir uygulama yapıldığında yaklaşık 20.000 Squad hareketi veya 20.000 Mekik hareketine denk geldiği söylenmektedir. 1 seans yaptığınızda bu uygulamanın hareketliliği vücutta 2-3 gün kadar devam etmektedir.

Emsculpt Faydaları

Seans sayısı arttıkça vücutta kan dolaşımı hareketliliği devamlı hale gelmektedir. Bu sayede 4/6 seans uygulama sonrası kaslarda gözle görülür bir değişim gözlenmektedir. Uygulama sonrasında daha kalkık bir kalçaya sahip olursunuz, Karın bölgesinde ise kas daha belirgin olmaktadır.

Emsculpt Ağrılı Bir Uygulamamı dır?

Uygulamada ilk defa yapıldığında uzun süredir çalışmayan kaslar için 2-3 gün hafif ağrıya sebep olabilir fakat yapıldığı anda acı yada ağrı hissetmessiniz. Günlük hayatı aksatmadan devam edebilirsiniz.

Kimler Emsculpt Yaptırabilir?

Herhangi bir cerrahi operasyon olmadığı için herkes gönül rahatlığı ile tercih edebilir..

Whatsapp

Detaylı bilgi almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Detaylı Bilgi Almak için Hemen Arayın

0 537 205 79 66

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here