PB Serum

PB Serum Nedir, Ne İşe Yarar?

PB serum, enzimleri tedavi etmek için kullanılır. Pb serum, asitlerin 3. Enzimiyle buluşur ve enzimleri onarıcı etki gösterir. Enzim, vücuttaki kasların çalışmasını ve hayatın devam etmesini sağlar. Pb serum İspanyol kökenli bir ilaçtır ve sadece enzim tedavisinde değil daha birçok hastalığın tedavisinde etkilidir.

Pb serum içerisinde kolajenaz, lipaz ve liyaz olmak üzere 3 tane enzim bulunuyor. Belirtilen üç enzim farklı hastalıkların tedavisinde kullanılır. Lipaz daha çok yağ yakmak için kullanılır. Kilolu insanlar bu enzim sayesinde insanlar daha kolay kilo verebiliyor. Kolajenaz kötü enzimleri yok ederek yerine iyi enzimleri getirir. Düzenli kullanımda iyi enzimlerin çoğalmasını da sağlar.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Liyaz da vücuttaki ödemi atmaya yardımcı okur. Görüldüğü gibi her biri farklı bölgelere yarayışlıdır ve bu nedenle farklı şikâyetleri tedavi etmekte birebir etkilidir.

PB Serum Çeşitleri Neler?

PB serum 3 farklı çeşitte incelenir. Bunlar; low, medium ve high olarak sıralanır. Low gözaltı torbaları için daha etkili. Low serisi gözaltı torbalarını sıkılaştırmak ve gözenekleri açmak için kullanılır. Low serisi sadece gözaltı torbalarını değil tüm cildi sıkılaştırır ve aynı zamanda cildi yeniler. Genelde 2 seansta etki etse de kişiden kişiye değişiklik gösterdiği için tek seansta da etkisini gösterebilir.

Medium serisi daha çok yağ dolu dokuları inceltmek için kullanılır. Bir nevi yağ yakıcı olarak bilinir. Daha çok çene altında, kollarda, baldırlarda ve karın bölgesinde kullanılır. Pb serumun medium serisi sadece yağları yakmakla kalmaz aynı zamanda kullanıldığı bölgeyi toparlar ve sıkılaştırır. Tedavi süresi kişiden kişiye değişiklik gösterir. Belirtiler tekrar kişide nüksedebilir fakat bu durumda yine Pb serum tedavisi uygulanabilir.

High serisi daha çok kolajenaz içerir. Bu seri ile yara izleri, ameliyat izleri, yanıklar, çatlaklar, sarkmalar ve derin kırışıklıkların tedavisinde kullanılır. Kolajenaz enzimi bu bölgeleri onararak tedavi eder. Bu bölgelerdeki eski enzimi yakıp yerine yeni enzim takviyesi yaparak dokuyu iyileştirir. Hastanın durumuna göre 1-4 seans arası etkisini gösterir.

PB Serum Kuralları

Pb serum, 18 yaşını doldurmuş kişilerde kullanılır. Eğer 18 yaşını doldurmadıysanız ne yazık ki Pb serum kullanamazsınız. 18 yaş altında kullanıldığı zaman bir zararı dokunmaz fakat yine de dokular henüz çok taze olduğu için izin verilmiyor. Vücudunuza Pb serum uygulandığı gün bol bol istirahat etmelisiniz.

Pb serum kullandığınız günlerde hamam, sauna ve denize girmek gibi ağır faaliyetleri kullanmamalısınız. Bununla birlikte o gün içerisinde ağır spor yapmamanız gerekir. Sonrasında dilediğinizi yapabilirsiniz.

PB Serumun Diğer Uygulamalardan Farkı

PB serumun diğer uygulamalardan farkı daha uzun ömürlü olmasıdır. Pb serum tedavi edici olduğu için vücuttaki bozuk mekanizmayı çalıştırarak işlevini yerine getirmesini sağlar. Diğer uygulamalar geçici olarak sadece hasarlı bölgeyi iyileştirmek için kullanılır. Pb serum üç farklı enzim içerdiği için yapıcı etki gösterir.

3 farklı seride kullanıldığı için vücudun farklı bölgelerine hitap eder ve ihtiyaç duyulan kısımda kullanılır. Tedavi bittikten sonra etkisini kaybettiğinde yeniden tedavi edilebilir fakat bu birçok uygulamada bulunmuyor.

PB Serum Fiyatları

PB serum doktor kontrolü ile aşılama yöntemiyle kullanıldığı için bizimle iletişime geçerek fiyat hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu sadece ilacın fiyatıdır. Hekiminizle görüşerek önce cildinizi analiz ettirebilir ve sonrasında doktorunuzun önerdiği Pb serum serisini uygulatmak için doktorunuza başlayabilirsiniz. Kısa zamanda etki gösterdiğini fark edebilirsiniz.

 

İlgili Uygulamalar
Detaylı bilgi ve fiyat için 0545 352 84 59
Whatsapp 0545 352 84 59