Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon Uygulaması

Buz lazer epilasyon, istenmeyen kıllardan kurtulmayı en kısa ve en teknolojik yöntemle başarabilen cihazdır. Piyasa da uygulanan cihazların en gelişmiş olanıdır. İhtiyaç duyulduğunda mevsimsel öncelikleri yoktur. Her zaman sorunsuz ve güvenilir bir biçimde uygulanabilir. Buz lazer epilasyonda farklı dalga boyları kullanıldığından her türlü kıllarda etkilidir.

Cihaz ve Uygulama Hakkında Kısa Bir Video..

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Buz Lazer Epilasyon Nedir?

Buz lazer epilasyon, uzun süreli tedavilerde, cildi soğutur. Buz lazer epilasyonun özelliği, kıl köklerini yakarken cildi soğutur. Bu sayede ciltte yanık oluşmaz. Epilasyon konusunda kişilerin en fazla çekincelerinden biri, yanık ve ciltte oluşturduğu lekelerdir. Buz lazer uygulaması tam da bu noktada beklentilere cevap veren bir teknoloji sunmaktadır. Buz dalga epilasyon, soğutucu yanı, tedavide sunduğu rahatlık, en inatçı kılların tedavisinde açık renk ve koyu cilt rengi ayrımı yapmaksızın çok başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

 

Buz Lazer Epilasyon Teknolojisi

Buz lazer epilasyon sistemi, süre gelmiş tüm epilasyon sistemlerinin üzerinde bir teknolojiye sahiptir. Soğutma sistemi sayesinde hiçbir ağrı ve acı hissedilmez. Bu özellikleri buz lazer epilasyonun en tercih edilen yönlerinden biridir.  Bütün cilt tiplerinin rahatlıkla uygulanabileceği özelliklere sahiptir. Sistem şu şekilde çalışmaktadır;

  • Aplikatör içinde bulunan soğutucu sistem, acı ve ağrı hissini tamamen ortadan kaldırır.
  • Bütün kıl tiplerine uygulanabilir ve sonuca en kısa sürede ulaşılması sağlanır. Klinik araştırmalar sonucunda kendini kanıtlamış ve bugün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yoğun olarak kullanılmaktadır.

Buz Lazer Epilasyon Nasıl Çalışır?

Buz Lazer, içeriğinde bulunan safir diyot lazeri sayesinde konforlu epilasyon işlemi yapar.  Uygulama sırasında, Sistem kıl folikülüne yeterli zararı vermek için kıl köküne yüksek ısı gönderir. Kıl folikülü, yani kökleri, lazer ışığını emer ve lazerin ışığını emerek, kıl kökü zarar görür. İşlem sırasında kızarıklık dahi oluşmaz.

Buz Epilasyon Uygulaması Hakkında

Buz Epilasyon, son yıllarda epilasyon konusunda çığır açmıştır. Günümüzde kullanılan tek yöntem Buz lazer epilasyon yöntemidir. Kıl köklerinde bulunan farklı kılları, direk hedef alır, Kıl kökündeki farklı yapıları hedef alan ve farklı dalga boylarına sahip yöntem, istenmeyen kıllar için kesin çözümdür. Buz epilasyon çok daha geniş yüzeyleri hedef alır. Her atış yaptığında, çok geniş alana kıl köküne ulaştığından bu yöntem en fazla kıl köküne ulaşarak kılların kısa sürede yok olmasına sebep olur.  Diğer epilasyon seanslarından daha kısa sürer. Tüm vücut buz epilasyon seansları, ortalama 35-40 dakikadır. Seans uygulamaları kısadır. Yöntemin etkili oluşu, kısa sürede tedaviye cevap vermesi Ayrıca yüksek etkili olduğundan, yine diğer epilasyon çeşitlerine oranla seans sayısı da azdır. Yaklaşık 6 seansta bütün kıllar bitirilir. Bu altı seansın sonucunda kıllar tamamen bitmişi olur.

Buz Epilasyon Uygulanan Bölgeler

Kadınların en fazla olduğu kıllar yüz bölgesinde bulunmaktadır. Sakal ve bıyık kadınlarda en rahatsız edici durumdur. Özellikle yüz bölgesinde bulunan kıllar vücudun diğer bölgesindeki kıllara göre çok daha çabuk uzarlar. Bunun sebebi yüzdeki kılların çok daha derin köklere sahip olmalarıdır. Yüz bölgesinde bulunan kıllar incelenerek ona uygun atışlar yapılmalıdır. Yüz bölgesindeki kıllara uygun epilasyon seçilmezse kıl köklerini bitirmek mümkün olmayacaktır. Buz epilasyon lazer, bu konudaki en başarılı epilasyondur. Buz lazer epilasyon, her türlü kıllardan kurtulmaya olanak tanıyan bir yöntemdir. Bu konuda bir diğer önemli konu, epilasyonu yapacak kişinin bu dalda uzman olması ve kısa sürede kılların bitmesidir.

Kimler Buz Epilasyon Yaptırabilir?

Buz lazer epilasyonun yılın her mevsimi gönül rahatlığı ile yaptırılabilir. Yalnızca hamilelerin lazer epilasyon yaptırmaları uygun değildir.

Buz Lazer Epilasyon Fiyatları Yapılan Yere ve Cihaza Göre Farklılık Göstermektedir.** Fiyat Bilgisi İçin hemen mesaj atın.

İlgili Uygulamalar
Detaylı bilgi ve fiyat için 0533 141 41 31
Whatsapp 0533 141 41 31