Aqua Peel

Aqua Peel Nedir?

Estetikce ekibi olarak daha sağlıklı bir cilde sahip olmanız için aqua peeli size öneriyoruz. Peki nedir bu aqua peel? Cildinizin erken yaşlanmasına neden olan sigara ve alkol kullanımı veya hava kirliliği gibi birçok sebep ciltteki gözeneklerinizin kapanmasına bunun sonucunda ise akne, leke ve kırışıklıklara sebep olmaktadır. Aqua peel uygulaması su basıncı ve vakum gücünün kullanılarak tıkalı gözeneklerin açılıp, hava alması ve cildin derinlemesine temizlenmesi işlemi olarak tanımlanabilir.

Aqua Peel uygulaması hiçbir şekilde cerrahi işlem gerektirmeyen ve yan etkisi bulunmayan bir uygulama olduğundan dolayı çok fazla tercih edilmektedir.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Aqua Peel  Uygulamasının Aşamaları Nelerdir?

Aqua peel uygulaması üç adımda uygulanmaktadır. Bu adımlar; Temizleme yani Peeling, Ekstraksiyon ve  Hidrasyon & Beslenme olarak sıralanır.

Birinci Adım – Temizleme & Peeling: Ciltte istenilen etki hesaplanır ve hazır solüsyonlar aşamalı bir şekilde cilde basınçla verilirken diğer yandan vakum etkisiyle ciltten geri alınmaktadır. Bu teknoloji vasıtasıyla hem cildin üzerindeki ölü derinin yok edilmesi hem de gözeneklerin açılması sağlanmaktadır. Bu süreç 5-10 dakika sürmektedir.

İkinci Adım – Ekstraksiyon: Bu süreçte cildin alt katmanlarına kadar olan salisilik asitin emilmesi sağlanır. Böylelikle birçok iltihabın cilt rahatsızlığına sebep olan çoğu bakteri ve parazitlerin ciltten temizlenmesi gerçekleştirilir. Bu süreç yaklaşık olarak 5-10 dakika sürmektedir.

Üçüncü Adım – Hidrasyon & Beslenme: En son olarak MS solüsyon ile aqua peel uygulanır. Bu işlem ile cilt yatıştırılır ve cildin bol nem alması ve böylelikle beslenmesi sağlanır. Bu süreç yaklaşık olarak yine 5-10 dakika sürmektedir

Aqua Peel Uygulamasının Faydaları ve Zararları Nelerdir?

  • Ciddi anlamda kırışıklıkların ve vücutta oluşan akne ve lekelerin yok edilmesini sağlar.
  • Ciltteki pürüzlerin giderilmesine yardımcı olur.
  • Ciltteki tıkalı gözeneklerin açılması ve cildin nefes almasını sağlar.
  • Sürecin tek seferde gerçekleşmesi ve yaklaşık olarak 30 dakika kadar kısa bir sürede cildin yenilenerek gençleşmesini sağlar.
  • Vücuttaki ölü hücreleri temizler
  • Ağrı ve acı yapmaz, Günlük hayata devamı engellemez.

Sayılan onlarca faydasıyla beraber hiçbir yan etkisi ve zararı bulunmamakla beraber 3-4 hafta aralıklarla yaptırılması uzmanlar tarafından önerilmektedir.

Aqua Peel Fiyatları

Sağlık Bakanlığı ve Rekabet Kurulu Yasaları gereğine aqua peel fiyatları hakkında sizlere buradan belirtemiyoruz. Aqua peel fiyatları hakkında telefon, whatsapp veya mail ile bilgi alabillirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Kimler Yaptırabilir?

Cilt problemi olmayan ve 18 yaşını geçmiş her birey aqua peel cilt bakımı yaptırabilir.

  • Sürekli Yaptırmam Gerekir mi?

Önerilen uygulama 4 seanstır fakat bu hastanın cilt tipine ve duruma göre farklılık gösterebilmektedir.

  • Hydrafacial’dan Farkı Nedir?

Neredeyse aynı işlemi yaptığını söyleyebiliriz ancak marka ve solisyon farkı bulunmaktadır.

  • Ne Kadar Sürüyor?

Uygulama süresi kişiden kişiye farklılık gösterse de ortalama 30 dk diyebiliriz.

İlgili Uygulamalar
Detaylı bilgi ve fiyat için 0533 141 41 31
Whatsapp 0533 141 41 31