Lipocel

Lipocel Nedir?

Özellikle bayanlar yaza girileceği zamanlarda kilo verme telaşında olurlar. Genelde hızlı kilo verme çabasına giren bayan ya da erkekler farkında olmadan böylelikle birçok sağlık sorununa da davetiye çıkarmaktadır.

Birçok kadın ve erkek diyet ve egzersizlere rağmen belli bölgelerdeki yağlanmalarına engel olamamalarından dolayı cerrahi bir müdahale olan liposuction ve lazer lipoliz gibi yöntemlere başvurmak zorunda kalıyordu. Artık bölgesel incelme için neştersiz bir çözüm yolu var.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Son zamanların en popüler yöntemlerden biri olan cerrahi işlem yapılmadan uygulanan ultrason yöntemi ile yüksek yoğunlukta enerji ile deri altındaki yağ dokuları yok edilmesi olarak tanımlanan lipocel tekniği ile 30 dakikalık işlemle tek seans ile yağlarınızdan kurtularak istediğiniz fiziğe kavuşabilirsiniz.

Lipocel Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Lipocel için uygun olup olmadığınızı dermatolog doktorunuza danışın.

Vücut kitle indeksinizin uygun olup olmadığının kontrol edilmesi gerekmektedir.

Çok aşırı kilosu olan kişilerde uygulanmaz. Bölgesel yağlarından şikayetçi olan kişiler için lipocel uygundur.

Lipocel tekniği uygulanacak kişinin yağ kalınlığının 1 cm ‘yi geçmemesine dikkat edilir.

Kimler Lipocel Yaptıramaz

 • Vücut Kitle indeksi %30 üzerinde kişiler
 • Hamileler, hamile olma ihtimali olanlar,
 • Kan sulandırıcı kullananlar,
 • Kilo verme nedeni ile gevşek dokuya sahip olan kişiler
 • Yanık ve yara izleri olan kişilerin bu uygulamayı yaptırması uygun değildir.

Lipocel Kimler İçin Uygundur?

Lipocel, düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenme ile bile azalmayan inatçı yağlarından kurtulmak isteyen kişiler için uygundur. Yağ hücreleri hedeflenir ve tahrip edilir. Obeziteyi tedavi etmez. En iyi sonuçları elde etmek için hastalar, tedavileri sonrasında sağlıklı bir diyet ve egzersiz programı uygulamalıdır.

Tedavi Alanları

 • Vücut Şekillendirme
 • Selülit Tedavisi
 • Karın,
 • Bel bölgesi,
 • Basenler,
 • Kol,
 • Deri altında en az 1 cm kalınlıkta yağ bulunan diğer bölgeler.

Lipocel Sonrası Sosyal Yaşam

Lipocel tekniği hiçbir şekilde hayatınızı hiçbir şekilde olumsuz etkilememektedir.

Lipocell yöntemi hayatınızı kısıtlamayacak bir işlemdir. Kısa süreli seanslar sonrası hasta günlük işlerini aksatmadan yapabilir ve evine işlem sonrası dönebilir.

Lipocel Tekniği Süresi Ve Sonraki Süreç Nasıldır?

Tedaviden sonra uygulama yapılan yerde geçici şişlik ve kızarıklık görülebilir. Tedaviden sonra bazı egzersizlerin yapılması istenebilir. Egzersizlerle tedaviden daha olumlu sonuçlar elde edilmektedir. Şişliklerin ardından bir süre sonra daha belirgin bir şekilde etkilerini görmeniz mümkündür. Kilo vermek isteyenlerin bu yöntem sayesinde kısa bir şekilde beden olarak inceldiği görülmektedir.

Lipocel ’in Yan Etkileri Var mıdır?

Lipocel güvenli ve etkili bir uygulamadır ve araştırmalar ile desteklenmektedir. Tedavi bölgesindeki dokuya ve deriye zarar vermez. Lipocel tedavisinin non-invaziv olması nedeniyle, herhangi bir istirahat dönemi gerekmez.

Tedavi süresi boyunca, hastalar karıncalanma, ağrı, sıcaklık veya soğuk hissi yaşayabilirler. Nadirende olsa tedavi sonrası, tedavi alanında geçici kızarıklık, morarma, rahatsızlık veya şişme yaşanabilir. Ancak, bu belirtiler ve semptomlar kısa bir süre sonra kendiliğinden ortadan kalkacaktır.

Lipocel Fiyatları

Lipocel uygulamasının ücretleri yapıldığı klinik veya güzellik salonuna göre değişmektedir. Tam olarak bir fiyat veremesekte ortalama Lipocel fiyatları 100 TL ile 300 TL arasında değişiklik göstermektedir.

İlgili Uygulamalar
Detaylı bilgi ve fiyat için 0533 141 41 31
Whatsapp 0533 141 41 31