güzellik ve cilt sağlığı uygulaması

Baby Face Beauty

Baby face beauty, 1927nm ebatlarında dalga boyu bulunan ve Thulium teknikli lazer ışınlarının kullanıldığı bir cilt yenileme tekniğinin genel adıdır. Lazer ışınlarının kullanıldığı bu teknik ile ciltte yeni ve daha genç bir görünüm elde edilir. Lazer ışını deri ile etkileşime girer ve deride sayısız mikro ebatta delik açar. Bu delik gözeneklerden giren ışınlar cildin en altına nüfuz ederek gençleştirici etki yaratır. Cildin en üst katmanına kadar gelen lazer tedavisi bittiğinde cilt yepyeni bir görünüme kavuşur.

Lazer ışınları ile mikro gözeneklerden cilde verilen ampullerin içeriğinde; C ve A vitaminleri, Tranexamicacid, kök hücre içerikli ve nano partikül destekli Lasemd, Resveratrol gibi ciltte eksikliği görülen vitamin ve içerikler bulunur. Bu içeriklerin hangilerinin uygulanacağı, hastalara yapılacak analiz aşamasında belirlenir. Cilde yapılan bu uygulama ile hem cilt lazerin faydasını görür, hem de ampullerin içeriklerinden faydalanır.

Whatsapp

Detaylı bilgi almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Detaylı Bilgi Almak için Hemen Arayın

0 537 205 79 66

Baby Face Beauty Uygulama Aşamaları

Baby face uygulamaları genel anlamda iki farklı aşamadan meydana gelir. Uygulamanın ilk aşamasında cilde gerekli besleme işleminin uygulanması için gözenek açılmaktadır. Bu işlemde Thulium etkili lazer ile cildin yüzeyinde küçük gözenekler açılır. Dakikada yaklaşık 6 bin mikro delik açabilen lazer cihazı ile cilt uygulamaya hazır hale getirilir. Bu işlem gerçekleşirken diğer yandan cilde uygulanacak ampullerin içeriği hazırlanır. Gözenek açma işlemi yaklaşık olarak 5 – 6 dakika süren bir işlemdir. Bunun ardından ikinci aşamaya geçilir ve cildin ihtiyaç duyduğu özel karışım ampulleri cilde enjekte edilerek cilde iyice yedirilmesi işlemi uygulanır. Bu işlemin ardından cilde yaklaşık 8 – 10 dakika kadar maske işlemi uygulanarak işlem sona erdirilir.

Baby Face Beauty Diğerlerinden Ayıran Özellikler

Baby face tekniğini diğer uygulamalardan ayıran en birincil özelliği, ampullerde kullanılan sıvıların, tamamen kişiye özel olarak seçilmesidir. Bu şekilde her hastaya özel müdahale işlemini mümkün kılan bu yöntemde kesin bir program yoktur ve ampul içeriğini tamamen hastanın cildi belirler. Bu şekilde de her hasta için en başarılı sonuçlar alınmaktadır.
Baby face tekniği oldukça kısa sürede gerçekleşen bir işlemdir. Bir seans, toplamda 8-10 dakikada gerçekleşmektedir. Herhangi bir anestezi işlemine ihtiyaç duyulmayan bu yöntemde günlük yaşam kesinlikle aksamamaktadır. Hasta seanstan çıkıp rahatlıkla sosyal aktivitelerine katılabilir.
Baby face uygulaması, işlem sonrasında herhangi bir özel işlem gerektirmez. Tüm cilt tiplerinde rahatlıkla tercih edilen bu yöntem seansta uygulanan teknikler ile sınırlıdır.
Baby Face uygulaması, herhangi bir yan etki bırakmaz be yılın her mevsiminde güvenle uygulanabilir.

Baby Face Beauty Tekniği Kullanım Alanları

Baby face beauty uygulamaları en fazla cilt lekeleri için tercih edilen bir uygulamadır. Ciltteki renk tonlarını tek renge indirmesi nedeni ile, cildinde leke bulunan kişiler sıklıkla bu yönteme başvurur. Cilt yenileme ve cilt gençleştirme amaçları ile de sıkça tercih edilmektedir. Bunlara ek olarak; İnce çizgileri ve ciltteki kırışıklıkları azaltma, Antioksidan etkili cilt bakımı, cildi aydınlatma ve beyazlatma işlemleri, antiaging içeren bakım, akne ve yara izlerini giderme, ciltteki çatlakları giderme, yağlı ciltlerdeki yağ dengesini düzeltme, gözenekleri küçültme, dekolte bölgelerinde düzenleme, gıdı bölgesini toparlama ve boynu gençleştirme işlemleri gibi birçok nedenden dolayı da baby face beauty tekniği kullanılmaktadır.

Baby Face Beauty Uygulama Seansları

Baby face uygulaması, iki haftalık periyotlar ile uygulanan bir işlemdir. Ayda iki kez uygulamam işlemler toplamda 10 dakika sürer. Cildin durumuna göre 4 ya da 5 seans süren bir işlemdir. Teknik uygulanmaya başlandığı anda daha ilk seansta ciltte gözle görülür bir değişim elde edilir. Baby face uygulamaları her cilt tipine uygun olan işlemlerdir. Cilt anlamında bütün sorunları giderici özelliğe sahip lazer ışınları sayesinde, ciltte oluşacak her türlü problem için Baby face beauty uygulaması güvenle tercih edilebilir.

Whatsapp

Detaylı bilgi almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Detaylı Bilgi Almak için Hemen Arayın

0 537 205 79 66

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here