Vacu Magic

Vacu Magic Nedir?

Amerikalı yıldız Kim Kardashian dahil olmak üzere birçok ünlünün zayıflama yöntemi olan “Vacu Magic” fiziksel egzersizi IR ışını ve vakumla birleştiren yeni nesil fitness aracı olarak piyasaya sürülmüştür. Geleneksel egzersiz programına göre daha fazla ve hızlı bir şekilde kalori yakmanıza olanak sağlar.

IR (kızılötesi) ışınları sayesinde vücut sıcaklığının artmasına bağlı olarak terleme artacağından dolayı metabolizma hızlanır. Böylelikle kan dolaşımı artar ve yağların harekete geçmesi sonucunda yağ yakımı başlar. Normalde 2 saatte verilecek kalori bu işlem sayesinde yarım saate kadar düşürülebilmektedir.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

 

Vacu Magic’ in Yürüyüş Bandına Göre Avantajları

Yürüyüş bandında uzun dönem yapılan yürüyüşler, vücudun üst kısmını zayıflatırken alt kısmının kaslanmasını sağlar. Fakat kaslanma sonucunda sıkışan yağların erimesi de zorlaşır.

Vücudun en çok basen bölgesinde incelme sağlayan Vacu Magic, yürüyüş bandı ya da sokakta yürümeye oranla daha konforlu bir yapıya sahiptir. Çünkü sokakta veya yürüyüş bandında yapılan uzun süreli yürüyüşler, bir süre sonra eklem sorunlarına neden olmaktadır. Ayrıca ne kadar yürürseniz yürüyün, gün içinde 2500 kalorilik yağ yakımına ulaşmanız imkansızdır.

Vacu Magic in  Faydaları

  • Vacu Magic’ in vakum sistemi selülit ve bölgesel yağlanmayı azaltıyor.
  • Vakumun uyguladığı basınç vücuttaki ödem atılmasını sağlarken kan dolaşımı hızlanıyor.
  • Kas kütlesi yoğunlaştığından dolayı yağ problemi ortadan kalkacağından solunum sisteminin güçlenmesini sağlıyor
  • Kemik erimesini engellerken, yaralanma sonrası tedavi etkisi yaratıyor.
  • Kadınlarda adet dönemini düzenlerken, erkeklerde ise cinsel gücü artırıcı etkisi bulunuyor.
  • Profesyonel sporcularda yarış öncesinde fiziksel gücün korunmasında ve artmasında etkilidir.

Kimler Vacu Magic Yaptırabilir?

Aslında bunun bir yaş sınırlaması yoktur, 18 yaşını geçmiş ve herhangi bir sağlık problemi olayan her yaş ve gruptan insan bu uygulamayı yaptırabilir.

Vacu Magic Zararları?

Vacu Magicin aslında hiç bir zararı bulunmamaktadır. Sadece kronik rahatsızlığı olan hastalar ve/veya önceden ciddi bir rahatsızlık geçirmiş hastaların danışmanlardan veya doktorlardan izin aldıktan sonra yapılması önerilir.

Vacu Magic Fiyatları

Şimdi ise size Vacu Magic fiyatlarından bahsedelim, Vacu Magic yaptırdığınız yere göre farklılık göstermektedir. Piyasada minimum seans başına 200 TL, maksimum 350 TL bandındadır.

 

İlgili Uygulamalar
Detaylı bilgi ve fiyat için 0533 141 41 31
Whatsapp 0533 141 41 31