Bölgesel İncelme

Bölgesel İncelme

Bölgesel İncelme

Kilo, uzun yıllardır birçok insanın ciddi sağlık problemleri yaşamasına neden olan bir durumdur. Yeme bozukluğu ile alakalı olan bu durum genetik özellikler ile kendini gösterir. Çağın en büyük hastalığı olarak nitelendirilebilen fazla kilolar, bazı durumlarda komple vücudu sarmak yerine bölgesel olarak toplanmaktadır. Böyle durumlarda bölgesel olarak yağ bezeleri oluşur ve kişileri rahatsız eder.

Bölgesel incelme teknikleri genel anlamda zayıflama ile mümkün olmayan bölgelerde tercih edilen bir uygulamadır. Bu nedenle zayıflama işlemi olarak kabul görmez. Birçok durumda zayıflama programları sonuç verse de bölgesel olarak kişilerde yağ birikmesi meydana gelir ve bu bölgeler spor ile erimez. Bu gibi durumlarda bölgesel incelme operasyonları tercih edilerek kısa sürede fazla yağlar eritilir.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Bölgesel Yağlar Vücutta Nerelerde Birikir?

Bölgesel yağlar büyük olasılıkla kişiye genetik olarak geçer. Bunun yani sıra düzensiz beslenme de etkili bir durumdur. Cinsiyet özeliği ve hareketsizlik durumları bölgesel yağ oluşumunu artırıcı diğer etmenler olarak bilinir. Kişilerin çok hızlı bir şekilde kilo alıp vermeleri sonucunda da vücudun dengesi bozularak bölgesel yağ oluşumuna sebep olabilmektedir. Bazı durumlarda da kişilerde meydana gelen hormon seviyesi bozuklukları, dengesiz kilo alımına ve bölgesel bozukluklara neden olabilmektedir.

Bölgesel yağlanmalar vücutta çoğunlukla bel bölgelerinde kendini gösterir. Basen, kalça, sırt, omuz, kollar, meme, uyluk, karın gibi bölgeler bölgesel yağlanmanın meydana geldiği diğer bölgelerdir.

İşlemlerinin Amacı Nedir?

Bölgesel incelme, büyük anlamda vücudu şekillendirmek için yaptırılan bir işlemdir. Zayıflama ile sonuç alınamayan bölgelerde tercih edilir. Sorunsuz olarak gerçekleştirilen işlemler neticesinde kişilerin sorunsuz bir vücuda sahip olması sağlanır. Bu amaçlıdır ki genelde sorunlu olan ve yağ birikiminin fazla olduğu bölgelerde tercih edilen bir uygulamadır.

Teknolojik gelişmeleri takip ederek geliştirilen yeni yöntemler ile artık vücudun her bölgesinde şekillendirme yapmak mümkündür. Genelde kolların üst kısımları ve bacakların iç kısımları, bu işlemin en sık uygulandığı bölgelerdir. Sorunsuz bir vücuda sahip olmak eve bölgesel fazlalıklarından kurtulmak isteyen kişiler bu yönteme başvurmaktadır.

Uygulama Teknikleri

Bölgesel incelme operasyonları, bölgedeki yağ oranına göre farklılık gösterir. Birçok farklı tekniğin uygulandığı Bölgesel incelme işlemlerinde bölgeye uygun olan işlem tercih edilerek başarıya ulaşılır. Uygulamaları arasında, liposuction ile yağ aldırma işlemleri, bodytite ile vücudu biçimlendirme seansları, lazer ipoliz yöntemi, velashape asi verilen bölgesel uygulamalar gibi birçok farklı teknik yer alır.

Bölgesel incelme operasyonları mutlaka klinik ortamında yapılması gereken operasyonlardır. Tecrübe isteyen bir operasyon olduğundan dolayı mutlaka alanın da uzman doktorlar tercih edilmelidir.

G5 Masajı

Vacu Magic

Emsclupt

Lazer Lipoliz

Liposuction

Lipocel

Onda Soğuk Dalga Terapisi

Scizer sonic

Exilis Elite

Operasyonlarını Kimler Tercih Edebilir?

Birçok spor programında vücut genelinde zayıflamak mümkünken,  bölgesel olarak oluşan yağları eritmek mümkün olmaz. Spor programlarından yeterli verimi alamayan kişiler bu uygulamaları tercih edebilirler.

Genetiksel olarak kişilere geçen kalıtsal özellikler de bölgesel yağ oluşumunu tetikleyebilir. Genetik olarak bölgesel kilosu bulunan kişiler de daha güzel bir vücuda sahip olmak için bu uygulamaya başvurabilir.

Yanlış beslenme ve yanlış yapılan spor programları ile vücuda sabitlenmiş fazla yağlar Bölgesel incelme teknikleri ile yok edilebilmektedir. Doğru teknikleri tercih ederek başvurulacak Bölgesel incelme operasyonları ile kişiler istemedikleri yağlardan kurtulabilir.

Genel anlamda yaş kriteri bulunmayan operasyonlar , herhangi bir hastalığı taşıyıcı özellik göstermez. Bu nedenle vücudunda bölgesel fazlalıkları bulunan ve bölgesel olarak incelmeyi isteyen kişiler rahatlıkla bu yöntemi tercih edebilirler. Sorunsuz olarak gerçekleştirilen Bölgesel incelme işlemleri başarı oranı yüksek olan bir uygulamadır.

 

 

 

İlgili Uygulamalar
Detaylı bilgi ve fiyat için 0533 141 41 31
Whatsapp 0533 141 41 31