Fransız Askısı

Fransız Askısı
fransız askısı nedir

Fransız Askısı Yöntemi Fiyatları

Fransız Askısı plastik cerrahi olmadan yüz germe işlemidir. Günümüzde estetik sektöründe en yeni teknolojik uygulamadır. Plastik cerrahiye adeta meydan okuyan bu uygulama, çok kısa sürede sonuçlanabilen, güvenilir ve hiçbir risk taşımayan bir estetik uygulamasıdır. Kasisiz ve anestezi almadan yapılmaktadır. Güvenilirliği de buradan gelmektedir. Fransız Askısı, kalıcı diyebileceğimiz uzun yıllar kullanılabilen bir uygulamadır.

fransız askısı hakkında bilgi veriyor

fransız askısı nedir

Dinamik Askı Kimlere Uygulanır?

Fransız Askısı estetiği cildinde aşırı sarkma ve kırışıklık yok ise, çene de, yanaklarda ve alın bölgesinde kırışıklık aşırı derin olmamak kaydıyla var ise, cerrahi operasyonlardan çekinceniz var ise, anestezi alma konusunda alerjik reaksiyonlara karşı biyolojik sorunlar var ise, rahatlıkla Fransız Askısı tercihi yapabilirsiniz.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

 Avantajları

  • Fransız Askısı estetiği bir operasyon değildir ve dolayısıyla cerrahi operasyon riskleri taşımaz.
  • Anestezi almadan bütün estetik işlemlerini yaptırabilirsiniz.
  • Kan, dikiş ve kesi oluşmadan yapılır.
  • Ciltte hiçbir şekilde iz leke oluşmaz.
  • Fransız Askısı estetiği cerrahi operasyonların taşıdığı hiçbir riski barındırmaz.
  • Cinsiyet ayrımı yapılmadan herkese uygulanabilir.
  • Botoks gibi kasları etkilemez dolayısıyla mimikler rahatlıkla kullanılır. Yüzün doğal yapısı bozulmaz
  • Fiziksel gelişimini tamamlamış herkese uygulanabilir ancak 30 yaş ve üzeri kişilerde yapılması önerilir.
  • Cilt altına yerleştirilen ipler İpler belli zaman sonra tekrar gerilebilir.
  • İşlemin yapılmasının ardından sonuçlar görülür ve kısa sürede iyileşme gerçekleşir.

Fransız Askısı İle Estetik Dezavantajları Nelerdir?

Fransız Askısı estetiğinde yan etkiler ve herhangi bir reaksiyon oluşmaz diyebiliriz. Ancak çok ender olarak, cilt altına yerleştirilen iplere duyarlık gösteren bir cilt tipi olursa o ciltlere uygulanmaz. Yüz Germe estetiği seçkin estetik merkezlerinde ve uzman doktorlar tarafından yapılması önerilir. İyi araştırılıp, daha önce yapılan işlemlerin başarı oranlarını ve yapılan germe işlemleri sonucunda fotoğrafların önceki ve sonraki durumlarını görüp karar vermek en uygun olanıdır.

İple Yüz Germe  Uygulaması

Yaşa bağlı olarak vücutta ve ciltte kırışıklıklar ve sarkmalar oluşması yaşlılığın belirtileridir. Ancak günümüzde teknolojik gelişmeler sonucunda yapılan estetik işlemler yaşlılık belirtilerini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Cildin yaşlanması yalnızca yaşa bağlı değildir. Bazı cilt yapısının dezavantajlara sahip olması, kötü çevre koşulları, sigara, alkol ve strese bağlı olarak da cilt yaşlanır. Her iki durumda da olsa cilt yaşlanmaları bu estetik uygulama  ile giderilmektedir.

Fransız Askısı Yüz Germe Fiyatları

Fransız Askısı ile yüz germe, birçok güzellik ve estetik merkezlerinde yapılmaktadır. Uygulamayı birçok estetisyen yapabilir ancak, bu konuda deneyimli, güvenilir, seçkin güzellik merkezlerini tercih etmek gerekir. Dinamik Askı ile yüz germe her ne kadar cerrahi bir operasyon değilse de konunun iyice araştırılıp karar verilmesi çok önemlidir. Bu noktada Fransız Askısı estetiği fiyatları yapılan güzellik merkezlerine göre farklılık yaratmaktadır.

Fransız Askısı ile Yüz Germe İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Öncelikle bu uygulamayı deneyimli hekimler yapmaktadır. İlk görüşmede hekim yüzün yapısını inceleyerek kusurların neler olduğunu çıkarmaktadır. Bunun ardından uygulama hangi bölgelere yapılması gerekiyorsa o bölgeler işaretlenerek belirlenmektedir.   Plastik cerrahide kullanılan, antialerjik özelliğe sahip likralı ip olarak bilinen iplerle Fransız Askısı uygulaması cilt altına yerleştirilen iplerin gerilmesiyle yapılır.  Yüzdeki yaşlanma oranına göre kullanılacak ip ölçüsü ve kaç adet askılama yapılacağına hekim karar vererek uygulamaktadır.  Fransız Askısı bir operasyon olmadığı için genel anestezi uygulanmaz. Lokal anestezi altında hiç acı hissetmeden kısa bir sürede gerçekleştirilir. Uygulama yaklaşık 40 dakika ile 1 saat arasında yapılmaktadır. Uzun yıllar kullanılmaya olanak sağlaması sebebiyle plastik cerrahiye alternatif olduğunu söylemek mümkündür. Maksimum 10 yıl kullanılabilen, Yüz germe işlemi, gerekli görüldüğünde iplerin ara ara gerilmesiyle daha uzun kalıcılık sağlamaktadır.

Fransız Askısı fiyatları

 

 

İlgili Uygulamalar
Detaylı bilgi ve fiyat için 0533 141 41 31
Whatsapp 0533 141 41 31