Scizer Sonic Nedir?

Scizer Sonic Nedir?

Scizer Sonic

Scizer sonic, bilinen adi ile bölgesel zayıflamadır.  Bölgesel incelme operasyonları, her dönemde popüler olan bir uygulamadır. Vücut sıkılaştırmak için tercih edilen bu uygulamalar, yormadan ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştiği için oldukça sık tercih edilir. Teknolojinin her geçen gün ilerlemesi ve gelişen yeni teknoloji cihazlar sayesinde beden inceltme ve küçültme işlemleri de kolay bir şekilde yapılabilen uygulamalar halini almıştır. Spor yapacak vakti olmayan veya diyet uygulamalarına karşı olan kişilerin tercihi, Scizer sonic operasyonlarından yana olur. Ameliyat izine gerek kalmadan fit bir Vücut yapısına ulaşmak mümkün hale gelir.

Uymamalarının Vücuda Etkisi

Scizer sonic uygulamaları, bedeni küçülterek vücudu sıkılaştırmaya yönelik olarak yapılan uygulamalardır. Sorunlu bölgelerdeki yağların alınması ile vücut dengeli bir görünüme kavuşturulur. Hifu yöntemleri ve teknolojileri eşliğinde gerçekleştirilen işlemlerde vücutta sadece yağ kitleleri ile ilgilenilir. Sadece yağ kitleleri üzerinde uygulanan bu işlem anında etki yaratır. Sorunlu bölgedeki yağ kitlelerinin anında parçalanmasını sağlayan bu yöntem vücudun kısa sürede formuna kavuşmasını sağlar. Cilt üzerindeki işi dengesini başarı ile dengede tutan Scizer sonic uygulamaları, bu sayede cildi koruyucu özelliğe sahiptir. Scizer sonic uygulanan bölgelerde bulunan yağ kütleleri büyük bir hızla parçalanırken bu bölgedeki diğer organ ve dokular keskinle bu işlemden zarar görmez. Klinik araştırmalarının sonuçlarına göre, uygulanan vücuttaki yağları kalıcı olarak yok etme özelliğine sahiptir.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

 Yönteminin Uygulanabildiği Bölgeler

Scizer sonic, herhangi bir etkiye sahip olmaması nedeni ile vücudun herhangi bir noktasında uygulanabilen bir işlemdir.  Uygulama bölgelerindeki etkisi 72 saat gibi bir sürede belli olan  uygulama, etkisinin tam olarak görülebilmesi için bol miktarda su tüketilmesi gerekir.

Scizer sonic uygulaması,   göbek bölgesi, bel bölgesi, kol, basen bölgesi, popo bölgesi, bel ve diz gibi birçok farklı bölgede uygulanabilir. Vücutta belirli bir yağ oranına ulaşmış olan her bölge uygundur.

Uygulamanın Avantajları

Scizer sonic uygulaması sabit bir tarama yöntemi kullanır. Yağlı ve sorunlu bölgeler üzerinde homojen özellikte bir enerji gönderimi yapılır. Ultrason etkisi ile gerçekleşen işlemde bütün bölge eşit oranda enerji alır bu nedenle de eşit olarak fayda sağlanır. oldukça kısa bir uygulamadır ve kişiye zaman kazandırır. Uygulandığı anda konfor sağlar. Anestezi gerektirmeyen bir işlem olduğundan, herhangi bir iyileşme süresine tabii değildir. Tedavinin ardından direk normal hayata devam edilebilir.  Uygulamadan önce herhangi bir ön hazırlık süreci bulunmaz.  Direk olarak seanslara geçilebilmektedir. Oldukça hızlı bir uygulama olan bu uygulama etkili bir sonuç sağlar.  Uygulandığı ilk seanstan itibaren, fark gözle görülebilir niteliktedir. Oldukça kolay bir uygulama prosedürü bulunan bu yöntem, yorucu olmayan bir uygulamadır.

Kimler Yaptırabilir?

Scizer sonic uygulamasını, kilo problemi yaşayan ve bölgesel incelme ihtiyacı hisseden herkes yaptırabilir. Herhangi bir risk taşımayan uygulama, vücutta bir tehdit unsuru oluşturmadığından, diğer rahatsızlıkları tetiklemez.  Oldukça kısa sürede gerçekleşen işlem uzun vadede kalıcılık göstermektedir. Bölgesel zayıflama planları yapanlar, spor salonuna gidecek vakti olmayanlar, diğer programına sadık kalamayanlar,  yoğun tempo karşısında çabuk yorulanlar,  hareket kısıtlaması bulunan kişiler bu uygulamayı tercih ederek, fazla kilolarından kurtulabilirler. Uygulanan işlemin başarısız sonuçlanma ihtimali yoktur. Yan etkisi bulunmayan bir uygulama olduğundan rahatlıkla tercih edilebilir.

İlgili Uygulamalar
Detaylı bilgi ve fiyat için 0533 141 41 31
Whatsapp 0533 141 41 31