Fransız Askısı Nedir?

Fransız Askısı Nedir?

Fransız Askısı

Teknolojik gelişmeler estetik alanında cerrahi operasyonları bitirmese de onlara alternatif oluşturması bakımından son derece önemlidir. Cerrahi operasyon her ne kadar kalıcı çözüm sağlasa da oluşabilecek riskleri açısından çekinceli bir durumdur. Cerrahi operasyonlar dışında hemen her konuda estetik uygulamalar plastik cerrahi yöntemlerine alternatif durumuna gelmiştir. Fransız askısı cerrahi operasyona gerek kalmadan yüz estetiği sağlayan ve yaşlanmayı geciktiren işlemlerden biridir. İlerleyen yaşlarda doğal olarak görülen çizgiler ve sarkmalar Fransız askı yöntemi ile tedavi edilmektedir. Ayrıca yüz felci geçiren hastalarda da uygulanması açısından çok önemlidir. Fransız askısı yüz estetik işlemi, kullanılan medikal malzemelerin dokuyla uyumlu olması, uygulamanın güvenilirliğini sağlayan önemli bir kısımdır.

detaylı bilgi alın

fransız askısı nedir?

Fransız Askısı Cerrahi Operasyonlar Kadar Başarılı mı?

Yaşlanma belirtileri dermo kozmetik ürünlerle geciktirilse de yaşlanma doğal bir süreçtir. Cerrahi operasyonlarla belli bir süre ortadan kaldırılsa da yaşlılığın doğal sürecini durdurmak mümkün değildir. Ancak Fransız askısı, günümüzde cerrahi operasyonlardan daha fazla tercih edilmektedir. Cerrahi, bütün alanlarda olduğu gibi her ne kadar sonuçları bakımından kalıcı olsa da sağlık açısından risk taşımaktadır. Ayrıca işin maliyeti ve uzun süren iyileşme süreci kişileri düşündüren en önemli kısımdır. Teknolojik gelişmeler yüz estetiği alanında kullanılan en başarılı yöntemlerden biridir.  Fransız askısı, yüz germe konusunda hem uzun vadeli kalıcı bir işlem hem de iyileşme süreci, güvenilirliği anlamında da en fazla kullanılan yöntemlerden biridir.  Çıkış yeri Fransa olan yüz estetiği ve yüz germe uygulamasın da kullanılan medikal malzemeler dokuyla uyumlu, vücudun absorbe edebileceği türden malzemelerdir. Estetik yüz germe işlemlerinde kullanılan medikal iplikler Fransız askısı yönteminde de kullanılmaktadır. Bu yöntemle, yüzdeki sarkmalar, kırışıklıklar giderilerek yüzün gençleşmesi sağlanırken, hiçbir risk taşımaması açısından da son derece güvenilirdir.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

İplerle Yapılan Fransız Askısı

Yaşın ilerlemesi, kötü hava koşulları, çevresel faktörler Yüzümüz zaman içerisinde yer çekimine ve yaşlanmaya engel olamamaya başlar. Zayıflamaya başlayan bağ dokusu, kolajen ve elastikiyet kaybı yüzünden, yüzümüz kırışır ve yaşımızı ele vermeye hatta olduğumuzdan daha yaşlı görünmeye başlarız. Bu ve dermo kozmetik ürünler bu duruma belli oranda yardımcı olsa da somut çözümler sunmaz. Fransız askı yöntemi, doğal yaşlanma süreci etkilemez ancak uzun süreli genç, dinamik ve doğal bir yüz güzelliği sağlar. Fransız askısının sağladığı en önemli kısımlardan biri yüzün kaybolan oval görünümünü sağlaması, kırışıklıkları azaltmasıdır. Fransız askısında kullanılan medikal iplikler, yüz kaslarını biyolojik olarak etkilemediğinden yüz mimikleri kaybolmaz ve doğal bir görüntü elde edilir. Cildin gerilmesiyle kas yapısında kolajen ve elastin üretimi tetiklendiğinden yapılan işlem uzun süre kalıcılığını korur. İşlemin ardından kısa bir süre sonra beklenen etki görülür. Tam sonucun oluşması ise bir haftada tamamlanır.

Yüz Germe Kalıcılığı Ne Kadardır?

Ameliyatsız yüz germe işlemlerinden biri olan Fransız askısı, teknolojik olarak en gelişmiş yöntemlerden biridir. Diğer uygulamalara oranla daha fazla tercih edilmektedir. Bunun en önemli sebeplerinden biri kalıcılığının diğer yöntemlerden çok daha uzun olmasıdır. Yapılan işlem maksimum yıl oluşturulan doğal ifade korunarak kullanılmaktadır. Yüz Germe hakkında cerrahi operasyona tam alternatif oluşturduğunu söylemek yanlış olmaz.

Hangi Bölgelere Uygulanır?

Sarkma ve kırışıklık tedavilerinde kullanıldığı için en başarılı bölge yüz ve boyun bölgesidir. Ayrıca vücudun diğer belli bölgelerine de uygulanmaktadır. Yüz, boyun ve diğer bölgeler şunlardır;

  • Yanak
  • Elmacık kemiklerinin belirginleşmesi
  • Çene altı sarkmaları
  • Yüzün ovalleştirilmesi
  • Kaşlar kaldırma

Bunların yanında; boyun kırışıklıkları, göğüslerin dikleştirilmesi, kol sarkmaları, kalça, bacaklar da uygulanan bölümler arasındadır.

Fransız Askısı Fiyatları için tıklayın sayfadan ulaşabilirsiniz.

 

 

İlgili Uygulamalar
Detaylı bilgi ve fiyat için 0545 352 84 59
Whatsapp 0545 352 84 59