Thermage Tedavisi

Thermage Tedavisi
Thermage tedavisi fiyatları

Thermage Tedavisi Nedir Nasıl Uygulanır?

Thermage CPT olarak bilinen, cildin yaşlanmasıyla başlayan elastikiyetin kaybolması durumunda, son teknolojik cihazlarla yapılan cildin sıkılaştırılma işlemidir. Güvenilirliği kanıtlanmış, cerrahi bir operasyon olmaması sebebiyle birçok insan tarafından tercih edilen ve çok olumlu sonuçları olan estetik işlemdir.

 

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!
thermage cihazı hakkında bilgi veriyor.

Thermage tedavisinin en iyi yanı cerrahi bir operasyona gerek kalmadan daha uzun kullanılabilen, lift etkisi denilen yaşlanmayı geciktirici özelliği ve cildi onararak uzun süre genç kalmayı sağlayan yeni nesil estetik işlemdir. Yüzde yaşlanmayla başlayan elastikiyet kaybını gideren yüzün doğal ovalliğini sağlayan, düzgün ve genç bir cilt oluşturur.  Thermage tedavisi, cerrahi bir operasyon olmaması sebebiyle, son derece doğal bir görünüm kazandırır. İşlemin tek seansta sonlandırılması, iyileşmek için bir süreye ihtiyaç duyulmaması ise tedavinin en avantajlı yanlarından biridir. Thermage tedavisi cildin yüzeyine değil derinlerdeki tabakala uygulanan bir işlemdir. Bu nedenle cilt yüzeyinde herhangi bir kızarıklık, tahriş gibi görüntüler oluşmaz. İşlemin hemen ardından günlük yaşa kaldığı yerden devam eder. Tedavi plastik cerrahi uzmanı doktorlar tarafından ve özel eğitimli hekimler tarafından uygulanıyor olması güvenilirliğinin bir göstergesidir.

 

Herkes Thermage CPT Tedavisi Yaptırabilir mi?

45 yaştan itibaren başlayan yüzdeki elastikiyet kaybı yüzdeki en belirgin yaşlanma göstergesidir. Elastikiyet kaybı başlamış veya başlamadan önce önlem amacıyla daha sıkı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen herkesin yaptırabileceği bir tedavidir.  Thermage CPR tedavisi için önerilen zaman, cildin tam anlamıyla elastikiyetini kaybetmeden yaptırılmasıdır. Bu durumda cildin yaşlanması geciktirildiğinden yaş geçişlerinde sorunlar yaşanmaz. Bu nedenle en başarılı sonuçlar cilt tam anlamıyla sarkmadan ve yaşlanmadan yapılmasıdır.

Tedavi Nasıl Yapılır?

Thermage tedavisi, cildin alt tabakalarına radyo frekansları göndererek uygulanan bir tedavidir. Cildin dokusunda bulunan kolajen ve elastin denen liflerin uyarılmasıyla cildin kolajen ve elastin üretmesi sağlanır. Cilt radyo frekans dalgalarıyla, pürüzler ortadan kalkar, bu durum cildi sıkılaştıracağından daha genç bir görünümle birlikte yüz oval görüntüsü sağlanır.

Sistem yüzün Hangi Bölgelerine Uygulanır?

Cilt yaşlanmaya başladığında önce elastikiyet ve yüz ovali bozulur. Bu Uygulama yüz ovalini toparlayan, yüzün bütün bölgesine lift etkisi uygulayarak gençleşmesini sağlar. Dudak çevresi, göz kenarlarındaki kaz ayakları, göz kapağı sarkmaları ve kaşlardaki sarkmalarda son derece etkili bir tedavidir. Bunun dışında Body işlemi;

  • Yüzün tamamında
  • Düşük kaş ve göz kapaklarında
  • Göz çevresi ve kaz ayakları bölgesi
  • Yanaklardaki sarkmalar
  • Gıdı ve boyun kırışıklıklarında
  • Karın bölgesindeki sarkmalarda
  • Kalça ve bacak bölgesi
  • Kollardaki sarkma ve gevşemelerde

İşlem Ne Kadar Süre de Uygulanır?

Thermage CPT tedavisi kısa bir sürede uygulanabilen bir işlemdir. Yaklaşık olarak maksimum 1 saat bir süre de tamamlanır. Tek bir seansta tedavinin tamamı yapılır. İkinci bir seansa gerek kalmaz. 2 yılda bir bu işlemin tekrarlanması yaşlanmayı ortadan kaldırır. Thermage tedavisi işlemi yapıldığı andan itibaren ciltteki parlaklık ve sıkılık hemen fark edilir. Ancak tedavinin tam anlamıyla etkisi ve sonuçları cildin kolajen ve elastin üretmeye başlamasıyla ortaya çıkar. 2-3 ay sonra tedavinin tam sonucu somut olarak görülür.  Thermage tedavi işlemi, her ne kadar daha çok yüz için uygulansa da vücudun yaşlanma belirtisi görülen diğer bölgelerine de uygulanmaktadır. Thermage Body adı verilen sistemle, vücudun diğer bölgelerine de uygulanmaktadır.

 Thermage Ne Kadar Sürüyor?

Thermage CPT tedavi işlemi, 45 dakika ile 1 saat gibi kısa bir sürede yapılmaktadır. En güzel yanı ve en çok tercih edilen kısmı, kesi, kesik tahriş oluşmadan işlemin tamamlanması ve yapıldığı andan itibaren gözle görülür gelişmenin izlenmesidir. Bu işlem için ödenecek ücret ise, son derece makul, cerrahi operasyonlarla mukayese edilmeyecek düzeyde asla zorlamayan fiyatlarda yapılmaktadır. Son yılların gelişmiş teknolojisiyle yapılmakta olan Thermage CPT işlemi, dünyada birçok ülkede en fazla tercih edilen estetik uygulamalarından biri durumundadır.

İlgili Uygulamalar
Detaylı bilgi ve fiyat için 0545 352 84 59
Whatsapp 0545 352 84 59