Ameliyatsız Burun Estetiği

Ameliyatsız Burun Estetiği
ameliyatsız burun estetiği

Ameliyatsız Burun Estetiği ile Tanışın

Burun yüzün ortasında, dışa doğru çıkık, ilk göze çarpan bölge oluşu ve yüzün ifadesini yansıtması açısından önemli bir organdır.  Estetik açıdan güzel bir burun yüzün kusurlarını da belli ölçüde kapatır. Bu açıdan bakıldığından burun estetiği önemlidir. Diğer yandan burun insan vücudunun çok fonksiyonlu organlarından da biridir. Burun estetik ameliyatları ciddi ameliyatlar olup, daha çok deviasyon problemi olan hastalarda bir arada yapılmaktadır. Böylelikle burun ameliyatlarında hem estetik bir buruna sahip olmak hem de rahat nefes almayı sağlayan deviasyon problemini ortadan kaldıran ameliyatlardır. Ancak, nefes alma sorunu bulunmayan hastalarda salt burun estetik ameliyatı olmak birçok hekimler tarafından da önerilmemektedir. Çünkü estetik sorunu olan burunların ameliyata gerek kalmadan alternatifi bulunmaktadır. Ameliyatsız burun estetiği, burun dolgusu yapılarak başarılı bir şekilde sağlanmaktadır. burun dolgusu, burna estetik bir görüntü kazandıran biçiminin düzeltilmesini sağlayan bir dolgu uygulaması çeşididir. Yamuk bir dolgu uygulamasıyla sağlanmaktadır. burun dolgusu uygulaması, her türlü biçim sorunu bulunan burunlarda yapılmakta ve çok iyi sonuçlar alınmaktadır.

Burun Dolgusu Nedir?

Burun dolgusu yöntemi, burun üzerinde var olan çukur ve eğriliklerin medikal dolgu malzemesiyle doldurulup istenilen biçimin sağlanmasıdır.  Ameliyatsız burun estetiği hem ameliyat külfetinden kurtarıyor hem de kısa sürede ağrısız acısız estetik bir buruna sahip oluyorsunuz. Ameliyatsız burun estetiğinde, kesik yoktur. Dolayısıyla kısa sürede iyileşme sağlanmış olmaktadır. Ancak hafif morluk ve bölgesel hafif ödemler dışında bir sıkıntı yaratmaz. Uygulamadan sonra morluk ve ödemler kısa süre sonra geçtiğinde burnun tam estetik hali ortaya çıkmaktadır. Ameliyatsız burun estetiği uygulaması gelişimini tamamlamış her yaştan kişiye yapılmaktadır. Uygulama son derece güvenli ve yan etkileri olmayan ve risk taşımayan uygulamalardır.  Kısa sürede ağrı ve acı hissetmeden yapılması burun estetik ameliyatlarından daha fazla tercih edilmektedir. Ameliyatsız burun estetiği, yalnızca estetik amaçla yapılmaktadır. Deviasyon problemi yaşayan hastalar için uygun değildir.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!
burun dolgusu uygulaması

burun dolgusu nasıl yapılır

Ameliyatsız Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız burun estetiği neşter, kesik, kan ve genel anestezi gerektirmeyen son derece güvenli ve kısa sürede estetik görüntü sağlayan bir işlemdir. Dolgu malzemesiyle burun ucuna veya önceden tespit edilen dolgu yapılacak bölgeye enjeksiyon yöntemiyle uygulanarak işlem gerçekleştirilmektedir.

Ameliyatsız Burun Estetiği Avantajları Nelerdir?

Ameliyatsız burun estetiği aslında bir operasyondan çok bir işlemdir demek daha doğru olur. İşlemin başından bitimine kadar hiçbir anestezi uygulaması yapılmaz. Bu durum elbette en büyük avantajlardan biridir. Uygulama 15- 20 dakika gibi kısa sürede başlar ve bitirilir. Kesik yapılmadığı ve dikiş yapılmadığı için sonrasında herhangi bir iz kalması söz konusu olmaz. İyileşme süreci ise son derece kısa ve ıstıraplı değildir.

Ameliyatsız Burun Estetiği Yan Etkileri ve Riskleri Nelerdir?

Ameliyatsız burun dolgusu ya da burun estetiği yapıldıktan sonra işlemin ardından çok ufak da olsa kanama ve alerjik reaksiyonlar görülebilir. Burun ucu dolgusu işlemi tamamlandıktan sonra, her zaman görülmemekle birlikte, kanama, enfeksiyon, alerjik reaksiyon gösterme gibi durumlar oluşabilir. Ameliyatsız burun estetiği maksimum 2 yıl gibi bir süre sorunsuz kullanılmaktadır. Uygulama sonrasında, nefes almada zorluk gibi olumsuz durumlar yaşanmaz. Ameliyatsız burun estetiği

uygulamaları, cerrahi operasyonlar gibi kalıcı değildir. Kullanılan dolgu malzemesi canlı organizma tarafından absorbe edilir ve belli bir süre sonra erir. Bu uygulamanın geçici olması bir sorunmuş gibi algılansa da tam tersi son derece avantajlıdır. Yerçekiminden etkilenmesi, biçim değiştirme istekleri doğrultusunda yeniden burun dolgusu yapılarak her zaman estetik bir buruna sahip olmayı sağlamaktadır.

Fiyatları

Sağlık bakanlığı ve rekabet kurulu gerekçesi ile buradan paylaşamıyoruz ancak ameliyatsız burun estetiği fiyatları için mesaj atabilirsiniz.

İlgili Uygulamalar
Detaylı bilgi ve fiyat için 0533 141 41 31
Whatsapp 0533 141 41 31