Burun Ameliyatı Fiyatları

Burun Ameliyatı Fiyatları
burun estetiği hakkındaq

Burun Ameliyatı Fiyatları

Burun ameliyatları, burun estetiği ve nefes almada güçlük çeken kişilere yapılan deviasyon adı verilen operasyonlardır. burun estetiği ameliyatları, burnun fiziksel ve anatomik incelenmesi sonucunda hasta ile doktor arasında karar verilen karşılıklı talep ve beklentiler doğrultusunda gerçekleştirilen operasyonlardır. burun estetiği ameliyatlarında kişilerin talepleri de göz önüne alınarak yüz yapısına en uygun olabilecek biçim konusunda ortak karar verilerek gerçekleştirilir. Burun kişilerde en belirgin ve yüzün estetiğini de belli ölçüde etkileyen bir organdır. Kişiden kişiye değişen burun şekilleri vardır, bunların bazıları kişileri rahatsız edecek ölçüde büyük, geniş veya eğridir. Bazı kişilerde ise, herhangi bir travma sonucunda şekil bozukluğu olan burunlar vardır. Kişi burun modeli ile ilgili sıkıntı yaşadığında bu durum onun sosyal ve psikolojik yapısını etkiler. Özgüven sorunu ortaya çıkarak bu rahatsızlığın en kısa sürede ortadan kaldırılması için burun estetik ameliyatı olmaya karar verir.

Uygulama ile ilgili sizlerle kısa bir animasyon paylaşıyoruz…

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

 Burun Estetik Ameliyatına Karar Verme Süreci

burun estetiği yaptırmaya karar vermek konunun en önemli kısmıdır. Bunun kadar önemli olan diğer bir durum ise nasıl bir burun istediğidir. Burun operasyonu için hekime başvurmadan önce burun yapısının kişiyi rahatsız eden yönleri tespit edilmeli ve bu rahatsızlıkların ortadan ne ölçüde kaldırılıp kaldırılamayacağı konusunda hekimden bilgi almak gerekir. Kişinin yaptıracağı burun estetiği talepleri çok önemli olsa da bu konuda hekimin öneri ve uyarılarını da dikkate almak bir o kadar önemlidir. Öncelikle hekime güvenmek ve hekimin daha önceden yaptığı burun şekillerini incelemek ve bu konuda ne kadar başarılı olduğu konusunda ikna olmaktır. Karşılıklı görüşler bildirilerek ortak noktada buluşmak, verilecek karar konusunda da en uygun yöntemdir. Burun estetiği konusunda hekimin tavsiye ve önerileri son derece önemlidir.

Burun Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Burun ameliyatları, hastane koşullarında genel anestezi altında yapılmaktadır. Ameliyat süresi bir saatin üzerinde yaklaşık olarak 2 saat civarında tamamlanmaktadır. burun estetiği ameliyatları  açık ve kapalı olmak üzere 2 farklı uygulama ile yapılmaktadır.

Açık ve Kapalı Burun Estetiği Ameliyatları Nelerdir?

İki farklı teknikle yapılan burun ameliyatları birbirinden çok farklılık göstermez. İki farklı uygulamada da burnun fiziksel yapısı değişir. Burun anatomik yapıları belirginleştirilir. Ancak bazı kesi farklılıkları ve teknik farklılıklardan dolayı birbirlerinden ayrılmaktadırlar.

Burun Estetiği Nedenleri

burun estetiği ameliyatları, birçok farklı nedenlerden dolayı yapılmaktadır. Burnun daha estetik görünmesi, şekil bozukluğu olan burunların normal boyutlara dönüştürülmesi, travmalar sonucunda burnun anatomik yapısının bozulmuş olması gibi nedenler içermektedir.

 

Burun Ameliyatı Sırasında Ağrı Ya Da Acı Hissedilir Mi?

burun estetiği ameliyatları ciddi operasyonlardır. Tam teşekküllü hastane ortamında ve genel anestezi altında yapılmaktadır.  Ameliyat sırasında herhangi bir acı duyulması söz konusu değildir. Ameliyat sırasında iki burun deliğine tamponlar yerleştirilerek kanama riskini ve şekli korumak amaçlanmaktadır. Ancak günümüzde teknolojik gelişmeler yeni nesil burun ameliyatlarında da uygulanmakta ve tamponlar yerine burun içine silikon maddeler yerleştirilmektedir. Silikon maddeler eski tampon yerini tuttuğu gibi ağrı ve acı da ortadan kalkar.

Operatör Doktor Seçimi Nasıl Yapılır?

Burun ameliyatını gerçekleştirecek hekimi seçmeden önce hakkında bir takım bilgiler edinmek her zaman en doğru yöntemdir. Bütün operasyonlar gibi burun estetiği operasyonlarında da hekime güvenmek son derece önemlidir. Yaptırmak istediğiniz burun şekli, karşılaşabileceğiniz olası olumsuzlukların olup olmayacağı, iyileşme süreci gibi birçok bilgiye hekiminize sorarak sahip olmanız gerekir. Kişilerin burun ameliyatından beklentileri ile hekimin yapacağı burun estetik ameliyatı arasındaki bağlantı ve öneriler de burun ameliyatlarında son derece önemlidir. Hekimin burun ameliyatlarındaki burun şekillerini de görmek hastanın beklentilerini gidermesi açısından önemlidir.

Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği fiyatları konusunda tam olarak bir fiyat vermek mümkün değildir. Operasyonun fiyatını belirleyen bazı durumlar vardır. Bunlar, hastanenin pozisyonu, hekimin bu konudaki tecrübesi, operasyonda hastaya uygulanacak yöntem ve işlemler burun ameliyatlarında fiyat farklılıkları yaratmaktadır. En doğru fiyat bilgisi operasyonu yapacak olan hekimle birlikte belirlenecek fiyattır.

 

İlgili Uygulamalar
Detaylı bilgi ve fiyat için 0533 141 41 31
Whatsapp 0533 141 41 31