Fue Saç Ekimi
saç ekim fiyatları

Fue Saç Ekim Operasyonu

Günümüzde her 5 kişiden birinde saç problemi yaşanıyor. Olumsuz hava koşulları, genetik faktörler ve sağlıksız beslenme gibi birçok nedenden ortaya çıkardığı saç dökülme ve kelleşme sorunlarının tamamen ortadan kaldırılmasını sağlayan yöntem olarak fue ekim yöntemi karşımıza çıkıyor. Saç ekimi yöntemi gelişen teknolojiyle birlikte en güçlü makine yapılarıyla ve uzman kişileriyle birçok kişiye umut olan bir sistem. Saç ekim çeşitleri birçok farklı model ve çeşide sahip olarak uzman kişiler tarafından yapılıyor. Her kişinin ihtiyacının farklı olması göz önünde bulundurularak kişiye uygun yöntem ve teknikler uygulama yapılarak işlem yapılmaktadır.

Fue Saç Ekim Tekniği Nasıl Yapılır?

Fue Saç ekim tanımlaması öncelikle saç ekimi 1990‘lı yıllarda başlamış bir uygulamadır. Günümüze kadar gelişmiş haliyle fue saç ekim tekniğinin 2000’li yıllar ile gündeme gelmiş ve bugüne kadar yapılmış tekniklerin en gelişmiş ve donanımlı bir saç ekim tekniği olduğunu söyleyebiliriz. Son yılların en trend yeniliklerin kapsayan Fue saç ekim operasyonu günümüze kadar biraz değişmiş ve yine özellikleri ile dikkat çeken bir teknik olarak ön planda. Fue saç ekim tekniğinin en önemli ve tercih edilmesinin yegâne olan şekli çabuk iyileşmesine olanak sağlayan ve aynı zamanda iz bırakma olasılığı olmadan çalışma yapılmasıdır. Günümüzde en çok tercih edilen ve talep görülen başarılı bir yöntem olarak biliniyor. Uzman ve konuya hakim ehli kişiler tarafından yapılması gerekiyor

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Fue Saç Ekim Tekniği Çeşitleri Nelerdir?

Saç ekim operasyonlarında fue tekniğinin başarısı yüksektir. Çabuk sonuç veren bir yöntem olarak biliniyor. Fue yöntemi bir kaç çeşide sahip bir işlemdir. Bunlar;

  1. Klasik Fue saç ekim tekniği (mikro motorlu)
  2. Robotik Fue saç ekim tekniği
  3. DHI saç ekim
  4. Safir Fue sistemi (safir uçla yapılan işlem)

Bu çeşitlerin kullanıldığını ve başarı oranının diğer yönetimlere göre çok daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Son yılların trend saç ekim tekniği olarak en çok tercih edilen ve talep gören işlemler arasında Safir Fue saç ekim tekniği yani safir uçla yapılan işlem çok başarılı sonuçlar ortaya koyan bir işlem olarak tercih ediliyor.

Saç Ekim Aşamaları Nasıldır?

Saç ekim aşamaları başlamadan önce mutlaka profesyonel hizmet veren uzman kişiler tarafından saç deriniz muayene edilerek ve ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak sizlere doğru teknik ve seans uygulaması verilmektedir. Uzman kişiler tarafından yapılan saç ekim aşamaları öncelikle birkaç prensip doğrultusunda yapılıyor. Bu prensipler; Saç köklerinin toplanma işlemi olarak başlıyor. Fut denilen bir malzeme ile saçların deriden alınma işlemi. Diğer işlem olarak da Fue tekniği ile saçların teker teker alınma işleminin ardından kanalların açılma işlemi ve son olarak saç diplerine köklerine ekme işlemi ile operasyon tamamlanıyor.

Fue Saç Ekim Tekniğinin Genel Avantajları Nelerdir

Saç ekimine ihtiyacı olan her bireyin mutlaka başarılı sonuçlar elde etmesini sağlamak amacıyla yapılması gereken işlem olduğunu görmekteyiz. Daha yoğun ve doğal görüntü elde etmenizi sağlayacak şekilde saç ekim işlemi yapılır. Hafif veya ileri derecede olan saç kayıplarını tamamen çözüme kavuşturulmasını sağlar. Operasyonda hiç acı duymadan ve sonrasında yara ve dikiş izi olmadan hayatınıza devam etmenizi sağlar. 1 gün sonra yolculuk yapabilen hastalar çok çabuk normal yaşama dönüp iyileşme süreci yaşarlar. Ekilen saçlar genellikle %98 ekildiği yerde hızla büyüme göstererek hastanın istediği görüntüye kavuşmasını sağlar. Rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir saç ekim tekniği olarak en başarılı işlemdir.

Fue Saç Ekimi Fiyatları

Sağlık Bakanlığı ve Rekabet Kurulunun Getirmiş Olduğu Yasaklardan Dolayı Fue Saç Ekim Fiyatları hakkında buradan bilgi veremiyoruz ancak Fue Saç Ekiminin Güncel Fiyatları hakkında bilgi almak için hemen arayın.

İlgili Uygulamalar
Detaylı bilgi ve fiyat için 0533 141 41 31
Whatsapp 0533 141 41 31