MonaLisa Touch Nedir?

MonaLisa Touch Nedir?
vajinal estetik

MonaLisa Touch

MonaLisa Touch kadınlarda menopoz dönemiyle başlayan cinsel yaşamı ve beraberinde başka rahatsızlıklara da sebebiyet veren sorunların ortadan kaldırılması işlemidir. Vajina menopozla birlikte mukoza adı verilen iç dokuda zayıflama ve deformasyon oluşur.  Menopozdan sonra oluşan kalınlaşmalarda vajinal atrofi denilen uygulamayla vajina restore edilir. MonaLisa Touch , kadınların bu sorununu cerrahi müdahaleye gerek kalmadan çözen ve lazer cihazıyla uygulanan bir işlemdir. Bu deformasyonu yaşayan birçok kadın bu tedavi yöntemiyle hem sağlığına hem de sağlıklı bir cinsel yaşama kavuşmuş oluyor.

 

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

vajina estetiği

Hangi Rahatsızlıkları Gideriyor?

MonaLisa Touch tedavisi yalnızca vajinal deformasyonlarda değil, idrar kaçırma rahatsızlığını da gidermektedir. Bu uygulama bir operasyon değildir. Ancak konunun uzmanı doktorlar tarafından güvenle yapılmalıdır. Menopozla birlikte azalan östrojen kadınlarda başta cinsel yaşam olmak üzere ciddi anlamda problemlere sebep olmaktadır. Vajinal atrofi de denilen uygulama, menopozla birlikte azalan östrojen vajina duvarını kalınlaştırarak enfeksiyona açık hale getiriyor. Vajinal Touch uygulaması ile vajinal duvar lazer cihazla inceltilerek hem sağlıklı bir hale getiriliyor hem de vajinanın fonksiyonunu arttırıyor. Kadınlarda menopoz döneminde oluşan kuruluk nedeniyle sağlıklı bir cinsel ilişki yaşayamama sorununu da tedavi etmektedir. Bunun yanı sıra, kuruluk, vajina içinde hassasiyet, vajinada oluşan elastikiyet kaybı ile gelişen sağlıksız cinsel ilişkilerin de tedavisi bu yöntemle yapılmaktadır.

Etkileri nelerdir?

MonaLisa Touch, menopoz, yaşa bağlı deformasyon, doğumlar, genetik faktörler gibi birçok nedenlere bağlı olarak vajinada deformasyonlar oluşur. MonaLisa Touch hiçbir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan nano teknoloji yöntemi lazerle tedavi edilmesi işlemidir.  Menopoza girmiş kadınlarda görülen en fazla şikâyet, vajinal kuruluk, vajina duvarının kalınlaşması, vajinal gençleşme ve idrar kaçırmadır. Bu şikâyetlerle gelen hastaların durumunu değerlendiren doktorlar muayene sonucunda vajinal atrofi yapılıp yapılamayacağına karar verirler. Uygulamanın kaç seans yapılacağı ne kadar aralıklarla yapılacağı kararı doktor tarafından verilmektedir. MonaLisa Touch uygulaması vajinal bölgede oluşan birçok şikâyeti tedavi eden ve son derece başarılı sonuçları olan bir uygulamadır. Cerrahi müdahaleye gerek kalmadan yapılabiliyor olması sistemin çok fazla tercih edilmesini sağlamaktadır.

Lazerle Genital Gençleştirme Nasıl Yapılmaktadır?

İnsan yaşamının sürdürülebilmesinin önemli bir kısım sağlıklı bir cinsel yaşamdır. Ancak cinsel yaşamın sağlıklı olması sağlıklı cinsel organla mümkündür. Vajina, yaşın etkisi, menopoz dönemindeki hormonal değişiklikler, doğumlar zamanla vajinanın fonksiyonlarını bitme noktasına getirir. Vajinal atrofi tedavisi, ameliyat gerektirmeden vajinanın fonksiyonlarını eski haline getiren bir tedavi yöntemidir. Bu şikâyetlerde MonaLisa Touch uygulaması yani lazer ışınlarıyla tüm bu şikâyetler ortadan kaldırılmaktadır.

Uygulama Kimlere Yapılır?

  • Menopoza girmiş veya girmemiş vajinal atrofi şikâyetleri olan kadınlarda
  • Vajinada yanma ve kaşıntı, tahriş, kuruluk şikâyetleri olan kadınlarda
  • Cinsel ilişki sırasında acı hissetme durumlarında
  • İdrar kaçırmalarda
  • Çok idrara çıkma, sıkışma, idrar yaparken yanma gibi şikâyetlerde vajinal atrofi tedavisi uygulanmaktadır.

Monalisa Touch Vajen Gevşekliğinde Kullanılabilir Mi?

Vajinada gevşeme, vajen kanalının arması durumudur. Gevşek vajina, yaşa bağlı olmakla birlikte doğumlar sonrasında da olmaktadır. Lazer tedavisi gevşek vajen şikâyetlerinde son derece başarılı sonuçlar vermektedir.

Monalisa Touch Tedavisi Sonucunda Beklentiler Nelerdir?

MonaLisa Touch tedavisi sonrasında vajina duvarının incelmesiyle sağlıklı hale dönüştüğü sonuçlardan biridir. Menopozdan kaynaklı vajinal kuruluğun ortadan kalkması vajinanın fonksiyonlarının yerine gelmesi sağlanmaktadır. Yanma hissi ve kuruluğun azalmasıyla sağlıklı cinsel yaşam tedavi sonrasında oluşmaktadır.  Lazerle gerçekleştirilen tedavi, vaginal gençleşme de denilen vajinanın fonksiyonlarının eski haline dönmesi durumudur.  Tedavi 1-2 hafta içinde etkisini göstermektedir. Tam anlamıyla tedaviden sonuç alma süresi maksimum 2 aydır.

Monalisa Touch Fiyatları

Uygulanın Detaylarını sizlerle paylaştık fakat rekabet kurulu ve sağlık bakanlığı gerekçesiyle monalisa touch fiyatları hakkında buradan bir şey söyliyemiyoruz. Mesaj atarak veya arayarak bilgi alabilirsiniz.

İlgili Uygulamalar
Detaylı bilgi ve fiyat için 0545 352 84 59
Whatsapp 0545 352 84 59