Hydrafacial Fiyatları

Hydrafacial Fiyatları
nedir?

Hydrafacial Fiyatları (Ücretleri)

Cilt yenilemenin, leke ve akne tedavisinin teknolojik açıdan en gelişmiş adreslerinden biri Hydrafacial cilt yenileme yöntemidir. Ciltte estetik açıdan son derece mükemmel sonuçlar yaratan yöntem, FDA tarafından onaylanmış en son teknolojik cihazlarla yapılır. Hydrafacialda sonuç mükemmeldir. Dünya üzerindeki FDA onaylı tek düzenli cilt bakım cihazıdır ve 2015 yılının en iyi cilt yenileme ve tedavi yılında uygulanmaya başlanan Hydrafacial cilt yenileme yöntemi, ciltteki her türlü lekeleri, akne tedavisi, ince kırışıklıkların açılması, geniş gözenekler ve siyah noktaların tedavisinde olağan üstü sonuçlar yaratır. Türkiye de ve dünyada halen uygulanan yöntemlerden çok daha farklıdır. Hydrafacial cilt yenileme tedavisinin diğer yöntemlerden farkı, kısa sürede sonuç alınmasıdır. Bunun dışında son derece güvenilir ve dermatologlar tarafından da önerilmesidir. Hydrafacial yöntemiyle uygulanan tedavide vortex yöntemi uygulanmaktadır. Bu yöntemin özelliği cilde zarar vermeden, tahriş ve yıpranma oluşmadan ve hızla iyileşen bir yöntem oluşudur. Günümüzde en merkezi estetik merkezlerinde uzman dermatolog ve estetisyen ekibiyle birlikte uygulanan bir yöntemdir.

Hydrafacial Fiyatı hakkında sağlık bakanlığı ve rekabet kurulu gerekçesi ile paylaşamıyoruz ancak hydrafacial güncel fiyat bilgisi için arayabilirsiniz veya mesaj atabilirsiniz.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Uygulama hakkında sizlerle kısa bir video paylaşıyoruz.

Hydrafacial Cilt Bakımı Etkileri

Diğer cilt bakım ve estetik uygulamalar gibi cildi sıkılaştıran, lekeleri gideren, ince kırışıklıkları açan, aknelerin yüzde oluşturduğu derin izleri ortadan kaldıran bir yöntemdir ancak, Hydrafacial yönteminde durum biraz daha farklıdır. Soyma işleminin uygulandığı işlem son teknolojik cihaz olması, ABD sağlık bakanlığından onaylı olması ve kısa sürede sonuca ulaştıran bir tedavidir. Hydrafacial  estetik tedavi işlemi en seçkin estetik merkezlerinde son derece konforlu bir biçimde uygulanır. İşlem sonunda ciltte oluşan aydınlık ve yenilenme hemen fark edilir. Hydrafacial cilt bakımı, cilde uygulanan birçok işlemin bir arada yapıldığı ve uygulandığı bir yöntemdir. Buna rağmen son derece güvenilirliği kanıtlanmış ve son gelinen noktada en fazla tercih edilen yöntemlerden biri olmuştur. Cildin derinlemesine temizlenmesi, cildin soyulması, yenilenmesi, nemlendirilmesi, aknelerden arındırılıp akne izlerinden temizlenmesi işlemi ile bir arada yapılan geniş bir tedavi uygulamasıdır.

Hydrafacial Uygulamasında Neler Yapılır?

Hydrafacial cilt bakım ve yenileme sisteminde, Sıvı-dermabrazyon denilen sıvı basınçlı bir teknik uygulanmaktadır. Vakumu sıvı ile birleştirerek soyma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bütün bu işlemlerin sonunda, cilde uygun serumlar uygulanarak, ince kırışıklıklar açılmaktadır. Kuru ciltlerin nemlendirilmesinde son derece başarılı olan, hyalüronik asit bulunan krem uygulaması, geniş gözenek ve siyah noktalardan arındırma işlemi için de özel serum uygulaması yapılmaktadır.
Cilde, nemlendirme ve antioksidan serum peptidler uygulanır. Kırmızı terapi adı verilen led terapi, uygulanır. Ayrıca mavi ışık uygulamasıyla, akneler ve bakterilerden arındırılan cilt serum ve antioksidan solüsyonlar sürülerek cildin sıkılaşması sağlanmaktadır. En seçkin kliniklerde, hasta memnuniyeti ön plana alınarak uygulanan yöntem hasta açısından son derece konforlu bir biçimde yapılmaktadır.  Hydrafacial tedavi, ‘’ vortex füzyon’’u denilen bir yöntemle ciltteki bütün toksinleri temizler. Bu işlem sonucunda cilt yenilenir, canlanır ve sıkılaşır. Tedavi seansları bitiminden sonra belli aralıklarla bu işlemin yaptırılması cildin uzun vadede yaşlanmasını geciktirmektedir.

Hydrafaical İşlemi Uygulama Aşamaları

Birinci Aşama

Eksfoliasyon adı verilen birinci aşamada, önce cilt ölü deriden arındırılır, gözenekler temizlenir ve alttaki doğal pırıl pırıl cilt ortaya çıkarılır.

İkinci Aşama

Peeling; Hydrafacial adı verilen yöntem özel bir serum uygulanarak, peeling yani cildi soyma işlemi yapılır. Bu peeling işlemi son derece cildin hassasiyetini koruyarak yapılır ve ciltte herhangi bir tahriş oluşmaz.

Üçüncü Aşama

Siyah noktaların temizlenmesi işlemidir. Son derece hassas hareketlerle hiç acı hissettirilmeden vakumla Beta-HD adı verilen serum uygulaması yapılır. Bu işlem sonucunda ise gözenekler tamamen temizlenir.

Dördüncü Aşama

Uygulamanın dördüncü aşaması tedavi aşamasıdır.  Bu kısımda ise ciltte bulunan lekeler, ince kırışıklıklar ve cildin kahverengi lekelerden arındırılma işlemidir.

Beşinci Aşama

Bu aşamada ise, füzyon denilen antioksidanların uygulanma aşamasıdır. Bu kısımda yine hiyaluronik asit serumu uygulanarak işlem tamamlanır. Bütün uygulanan tedavi işlemleri sonucunda ciltte hiçbir tahriş ve kızarıklık oluşmadığından günlü yaşamınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Hydrafacial tedavi uygulama fiyatları sabit fiyatlar olmayıp, cildin yapısı, hassasiyeti, tedaviye ne kadar ihtiyacı olup olmadığı tespit edilerek uygun bir fiyat çıkartılır.

 

İlgili Uygulamalar
Detaylı bilgi ve fiyat için 0545 352 84 59
Whatsapp 0545 352 84 59