Dermamelan – Cosmelan

Dermamelan – Cosmelan

Dermamelan – Cosmelan Nedir?

Dermamelan- Cosmelan kısaca özetleyecek olursak; ciltteki lekelerin giderilmesi amacı ile üretilmiş bir bakım setidir. Kozmetik sektörü içerisinde yer alan Dermamelan- Cosmelan setinin içerisinde maske, bakım kremi ve nemlendirici olmak üzere 3 adet ürün bulunuyor. Maske olarak kullanılan ürünün içeriğinde yer alan soyucu ve baskılayıcı özelliği bulunan enzimsel maddeler, lekelerin tedavisi için günümüzde sıklıkla kullanılır durumdadır. Ürün adı olan Dermamelan – Cosmelan aynı zamanda tedavinin de adıdır. Bu setin içinde bulunan maske uygulaması hekimler tarafından gerçekleştirilir. Maske uygulandıktan sonra sizler de düzenli olarak bakım kremi ve nemlendirici kremi uygulayarak tedavinin devam ermesini sağlamış olursunuz.

Dermamelan – Cosmelan Leke Maskesi Cilde Nasıl Uygulanır?

Dermatoloji uzmanına başvurmanız halinde, özenli bir şekilde cilt analizi yapılır. Hekiminiz tarafından Dermamelan- Cosmelan maskesinin uygulanacağı kısımlar belirlenir. Aynı zamanda hekiminiz, cildimizde bulunan lekeler ile ilgili düşüncelerinizi ve beklentilerinizi de soracaktır. Tüm bu aşamaların ardından Dermamelan- Cosmelan uygulamasının yapılacağı cilt yüzeyi, tedaviye başlama solüsyonu adı verilen bir solüsyon ile temizlenir ve steril hale getirilir. Maske cilt yüzeyinde bulunan leke türüne göre farklı yoğunluklarda uygulanır. Cilt yüzeyine uygulanan maske, hekim tarafından uygun görülen bir zaman dilimi boyunca ciltte kalır. Bu süre ortalama 8 ile 12 saat aralığında değişiklik gösterebilir. Dermatoloji uzmanının size önereceği sürenin dolmasının ardından, cildinizdeki maske yıkanarak çıkarılır.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Dermamelan Cosmelan Cilde Uygulandıktan Sonra Tedavi Nasıl Devam Eder?

Dermamelan- Cosmelan maskesi hekim tarafından cilde uygulanır. Daha sonra belirli bir süre ciltte kalan maske, su ile yıkanarak temizlenir. Maskenin ciltten temizlenmesinin ardından setin içerisinde bulunan devam kremi ve nemlendirici bakım kremi düzenli olarak cilde uygulanır. Bu şekilde tedavinin devam etmesi sağlanmış olur. Ayrıca dermatoloji uzmanının önereceği güneş kremi de belirtildiği şekilde kullanılarak cildin kendini yenilemesine fırsat verilir. Bu aşamaların ardından en az bir haftalık süre sonunda cilt yavaş yavaş soyulmaya başlar. Lekeli bölgeler renk değiştirir ve açılarak normal cilt rengini alır.

Dermamelan- Cosmelan Hangi Durumlarda Kullanılmalıdır?

Dermamelan- Cosmelan cilt maskesi içeriğinde TCA ve soyucu asitler barındırmaz. Doğal malzemeler yardımı ile üretilmesinden dolayı da herhangi bir risk ve tehlike durumu da söz konusu değildir.

  • Her türlü cilt tipine uygundur ve yaz kış her mevsim kullanılabilir.
  • Özellikle doğum yapan kadınlar, hamilelik sonrasında vücudunda oluşan lekelerin tedavisi için kullanmayı tercih eder.
  • Melazma hastalığının tedavisinde oldukça etkilidir.
  • Ciltte bulunan lekelerin ve akne izlerinin tedavisi için kullanımı uygundur.

Aynı zamanda ciltteki yaşlılık lekelerine karşı da kullanılması uygun bir üründür.

Dermamelan Cosmelan Maskesinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Öncelikle içeriğindeki doğal malzemeler sayesinde ciltte yara ve benzeri durumlar oluşturmaz. Taze, parlak ve yenilenmiş bir cilde sahip olmanızı sağlar. İçeriği sayesinde hassas ciltler dahi tüm cilt tiplerine uygun özelliktedir. Düzenli bir kullanım sonunda istediğiniz etkiyi gösterir ve ağrı ya da acısı olmayan bir tedavi şeklidir. Dermamelan Cosmelan bakım seti uygulandıktan sonra pigmentasyon adı verilen tekrar leke oluşması durumunu da engeller. Depigmentasyon olarak bilinen ve cildin renginin açılmasını sağlayan içeriği sayesinde cilt lekelerinin giderilmesini sağlar.

Dermamelan Cosmelan Fiyatları

Tedavi yöntemi ile ürün adı aynı olan Dermamelan- Cosmelan leke giderici maske setini satın almak istediğinizde Dermamelan- Cosmelan fiyatları adı altında araştırma yapabilirsiniz. Hekim tarafından uygulanan bir tedavi olması nedeni ile cildinize yapılacak olan cilt analizinin ardından fiyatlandırma konusunda sizlere detaylı olarak bilgi verilir.

İlgili Uygulamalar
Detaylı bilgi ve fiyat için 0533 141 41 31
Whatsapp 0533 141 41 31