Profound RF

Profound RF Nedir?

Profound nedir soruna verilebilecek en güzel yanıt, bu uygulamanın estetik anlamında en son keşfedilen yeniliklerden bir tanesi olduğudur. Tıp dünyasında gelişen estetik operasyonlarına alternatif olarak meydana çıkan Profound RF ile ameliyat olmadan estetik operasyon geçirmek mümkün hale gelmiştir. Profound teknolojisi yüz ve vücut kısımlarında ameliyat gerektirmeden uygulanan gerdirme operasyonlarıdır. Bu yöntem ile anestezi  ve ameliyata hiç gerek kalmadan hem yüzde hem de ciltte gerdirme uygulamaları yapılabilmektedir. Son derece basit olan bu işlem ile istenilen bir yüze ve vücuda sahip olmak da mümkün olur.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Profound RF Uygulamaları Hangi Bölgelerde Uygulanır?

Profound RF uygulamaları vücut genelinde hemen her noktada uygulanabilmektedir. Ameliyat gerektirmediği için çok derece ağrısız bir uygulamadır. Yüz ve vücut bölgelerinde rahatlıkla tercih edilebilir. Yüzde genelde göz çevresi, alın, kas aralığı, boyun gibi bölgelerde sarmalar görüldüğü için bu bölgelerde son derece başarı elde edilmektedir. Vücutta sarkma yapan birçok bölgede de Profound uygulamaları tercih edilebilir.

Sarkmaya Neden Olan Etmenler Ve Profound Tedavisi

Genelde 40 yaş üzerinde her insanda dönem dönem sarmalar ve bozulmalar meydana gelmektedir. Hücrelerin kendisini yenileyememesi  durumunda bölgesel olarak sarkma problemleri oluşur. Buna el olarak zayıflama, kilo alma,  güneş etkileri ve uyku düzensizliği gibi birçok faktör de vücutta deri sarkmalarına yol açabilmektedir. Özellikle sık kilo alma ve zayıflama durumlarının yaşanmasının ardından vücutta bölgesel olarak  sarkmalar görünür. Oluşabilecek her türlü sarkma durumunda ameliyatsız şekilde yapılacak gerdirme uygulamaları ile cildin daha gergin bir yapı kazanması da mümkün olur.  Herhangi bir risk oluşturmayan Profound RF uygulamaları ile ciltte uzun süreli gergin bir görünüm kazanmak mümkündür.

Profound RF Uygulamalarını Kimler Yaptırabilir?

Profound RF uygulamaları genel anlamda herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmediği için problem teşkil etmez. Bu nedenle herhangi bir şekilde sağlık problemi veya engeli olmayan herkes bu uygulamayı tercih edebilir. Deri sarkmaları genelde ilerleyen yıllarda meydana geldiği için genç yaşlarda başvuru olmamaktadır. Hamilelik durumu veya şüphesi olmayan bütün kadınlar bu ameliyat için uygun niteliklere sahiptir.

Profound RF Uygulaması Nasıl Yapılır?

Profound RF uygulamaları özellikte yüzde oldukça şaşırtıcı sonuçlar vermektedir. Cilt derisi üzerinde iğne teknikleri ile uygulanan uygulama kısa sürede olumlu sonuçlar vermektedir. Ciltte 10 kata varan iyileşme gösteren uygulamada mikro iğneler kullanılır. Kusurlu bölgelerde uygulanan iğne teknikleri ile toplu hâlde bulunan kolajen hücreleri ısıtılır ve yayılması amaçlanır. İğne ile sık bir şekilde gerçekleşen uygulama, bir kaç seansın ardından fark edilir hale gelir. Profound RF uygulaması ile sadece sarkmalar değil güneş lekeleri ve selülitler gibi problemler de giderilmektedir. Birçok kadının ortak problemi olan selülitler konusunda Profound RF teknolojisi oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.

Profound RF Fiyatları Nasıldır?

Profound ortalama fiyatları uygulamanın yapılacağı her klinikte farklılık göstermektedir. Sonuçlarım başarılı olması için başarılı bir klinik ile çalışmak önemlidir. Uzman doktor eşliğinde yapılan uygulamalar her daim başarı getirir. Sonradan pişman olmamak için tercih konusunda detaylı araştırma yapmak ve aceleci davranmamak gerekir.

Profound fiyatları 2020 aramalarında kesin bir sonuç görüntülenemez. Uygulama hakkında detaylı bilgi almak için öncelikle klinikte görüşmek ve hangi bölgede bu uygulamanın yapılacağına dair bilgi paylaşmak gerekir. Bölgesel olarak uygulanan bir uygulama olduğundan dolayı her bölgede fiyatlar farklılık gösterir. Kliniğe karar  verdikten sonra hangi bölgede yapılacağı ve uygulamanın kaç seans süreceği gibi konular uzman tarafından değerlendirilir ve seans sayısına göre hastalara fiyat verilir. Emin olmak ve fiyat hakkında yanlış bilgi edinmemek için uygulamayı yapan klinikler ile irtibata geçilmesi önerilmektedir.

İlgili Uygulamalar
Detaylı bilgi ve fiyat için
Whatsapp