Oxygeneo

Oxygeneo Cilt Bakımı

Cilt bakımı günümüzde önem taşıyan konular arasında yer almaktadır. Etkili bir cilt bakımının yapılması görsel açıdan en iyi sonucu almanıza yardımcı olacaktır. Medikal cilt bakımı içerisinde yer alan Oxygeneo ile cilt ölü hücrelerden arındırılır. Bu işlem uzmanlık isteyen bir konu olduğundan dolayı mutlaka uzman kurumlardan destek almanız gerekir. Bu sayede deriniz daha rahat bir şekilde nefes alacaktır. Toksinlerden de arınmanıza yardımcı olması ile ön planda bulunuyor. En önemli özelliği ise derinin altına geçebilen vitaminlerle besleme yapabilmesidir. Uygulanma işlemi iğnesiz olarak yapılır. Oxygeneo cilt bakımı ses dalgaları ile uygulanan en yeni yöntemler arasında bulunur.

Diğer Cilt Bakımlarından Farkı Nedir

Diğer cilt bakımları ile kıyaslandığında acısız ve ağrısız olduğu görülmektedir. Kişiye uygulanma aşamasında herhangi bir şekilde acı hissetmez. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde uygulama yaptırabilirsiniz. Kısa sürede pozitif bir sonuç alınmasına yardımcı olur. Diğerleri gibi bir seans uygulamasına gerek yoktur. Her cilt tipi için uygun olup dört mevsim rahatlıkla yapılabilir. Cilt üzerinde tahrişe neden olmaz. Diğer cilt bakımlarında sürülen ürünler ile ciltte bir tahriş oluşabilir. Bu uygulamada ise kesinlikle bir tahriş oluşmaz. Cildin temizlenmesinde aktif olarak rol oynar. Ayrıca vitamin ve oksijenler cilt altına rahatlıkla verilebilir. Oxygeneo cilt bakımı cildinizin nefes almasına yardımcı olacak ve sunduğu içerikle cildinizi besleyecektir.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Uygulama Nasıl Yapılır

Cilt bakımında radyofrekans uygulaması yapılır. Radyofrekans ısı enerjisi cildin orta tabakasına iletilir. Termal uygulama olarak da ön planda yer alır. Herhangi bir yan etkisi bulunmaz. Deri kontrollü bir şekilde ısıtılır. Bu ısıtma sonucunda lifler gerginleşir ve sıklaşır. Cildin daha diri görünmesine de katkı sağlar. Ayrıca pürüzsüz olmasına yardımcı olur. Cilt yaşlanmasının görüldüğü yerlerde de etkilidir. Hatta ilk uygulamada farkı hemen görebilirsiniz. Seansların tekrarlanması aşamasında cildin daha da sıklaştığını görebilirsiniz. Deri altına uygulanan oksijen cildi besleyici özelliği ile de ön planda yer alır. Cilt üzerine jel şeklinde bir karışım sürülür. Daha sonra özel başlık cilt üzerinde gezdirilir. Bu sayede cildin üzerinde oluşan toksinler yok olmaya başlar. Cilt bu sayede gereken vitamini almaya hazır hale gelmiş olacaktır.

Oxygeneo Sonucunda Neler Değişir

Uygulanan işlem ferahlatıcı bir özelliğe de sahiptir. Bu uygulamadan hem erkekler hem de kadınlar yararlanabilir. Herhangi bir şekilde yan etkisi bulunmaz. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. Uygulama sonrası cilt üzerinde yumuşama ve çizgilerin yok olduğu gözlemlenir. Cildin yapısında düzelme meydana gelir. Bu da sizin psikolojinizin daha da olumlu olmasına katkı sağlar. Bu hizmet içeriğinden yararlanacağınız zaman mutlaka yasal ve kurumsal hizmet veren yerleri tercih etmek ideal bir seçim olacaktır. Oxygeneo cilt bakımı fiyatları yapılacak olan işlemin içeriği seansına göre değişkenlik gösterir.

Cildin üzerinde bulunan ölü hücrelerin ve toksinleri yok edilmesi derinin rahat bir şekilde nefes almasına yardımcı olur. Ayrıca derinin alt tabakasının mineral ve vitaminlerle buluşması da cildin beslenmesine yardımcı olur. Özel bir makine yardımı ile yapılan bu işlemden sizde yararlanabilir ve kaliteli bir sonuç elde edebilirsiniz. Cildin tahriş olmaması ve ilgili yüzdeki çizgilerin yok edilmesi de oldukça başarılı bir orana sahiptir. Medikal cilt bakımı olarak adlandırılan bu hizmet içeriğinden yararlanabilir ve kısa sürede farkı gözlemleyebilirsiniz. Cilt bakımının düzenli olarak yapılması pürüzsüz bir yapıya sahip olmanıza katkı sağlayacaktır.

Oxygeneo Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Klinik İle İletişime Geçebilirsiniz.

İlgili Uygulamalar
Detaylı bilgi ve fiyat için 0533 141 41 31
Whatsapp 0533 141 41 31