H-100 Aşısı Rehberi

H-100 Aşısı Rehberi

H100 Aşısı

H100 aşısı hyalüronik asit aşısıdır. ; estetik merkezlerinde gençleştirme işlemlerinden biridir. Yaşa bağlı olarak derideki nem kaybının toparlanmasında, kuru ciltlerin canlandırılmasında, sarkma kırışıklık olan bölgelerin sıkılaştırılmasında kullanılan yöntemlerden biridir. Her yaştaki kişilere uygulanabilir. Ancak uzman ve profesyonel kişiler tarafından yapılması sonuçları bakımından son derece önemlidir.

H100 Aşısı Hangi Sıklıkla Uygulanmalıdır?

H100 aşısı ciltteki deformasyonun durumuna bağlı olarak doktor veya uzman kişilerin incelemeleri sonucunda kaç seans yapılacağına karar verilir. Cildin kuruluğu ve nem kapasitesi bu konuda bilgi vericidir. Fazla deformasyon olmayan ve genç kişilerde 2 seans yeterli olmaktadır. Seanslar arasında en az 15 gün en fazla 21 gün aralık bulunmalıdır. Orta yaş ve biraz üzeri ciltlerde 2 veya 3 seans uygulanmaktadır. Bu seans aralıkları da aynı şekilde 15 gün ile 21 gün aralığında yapılmaktadır. Daha yaşlı ve deformasyonu fazla ciltlerde ise, 3 ile 5 seans yapılmaktadır. Bu seanslar ise en az 7 gün en fazla 15 gün aralıklarla uygulanmaktadır.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

H100 Aşısı Hangi Durumlarda Kullanılır?

H100 aşısı içeriğinde hyaluronik asit ve etken maddesi şeker alkolü olan mannitol bulunur.  Mannitol en güçlü antioksidanlardan biridir. Mannitol hyaluronik asitle birlikte kullanıldığında hyaluronik dokuda uzun süre kalmasını ve etkisini arttıran özelliğe sahiptir. Mannitol ayrıca diüretik etkisi olduğundan vücutta bulunan ödemleri çözmeye yardımcı olur.

Gençlik Aşısı H100

Gençlik aşısı olarak da bilinen H100 aşısı ciltteki yaşlanma etkilerini ortadan kaldırdığı gibi gençleştirici olarak da kullanılır. Gençlik Aşısı,  uygulamasında yoğun olarak anti-aging etki bulunur. Anti-aging etki cildin yaşlanmasını önler. H100 aşısı içeriğinde ayrıca, vitamin, mineral ve amino asitler bulunur. H100 aşısı yani gençlik Aşısı, yaşlanmayı geciktirici etkisi,  kırışıklık ve sarkmalar, gevşek ciltlerin tedavisinde kullanılan bir tedavidir. Hyalüronik Asit tek başına cilde aydınlık ve nem sağlarken, cildin elastikiyetini geri getirir ve cilde canlılık veren bir tedavi yöntemidir. H100 aşısı cilde direk enjeksiyon uygulaması biçiminde verilmektedir. Tedavi sonunda cilt kaybettiği kolageni tekrar oluşturmaya başlar. Ciltte yarattığı gençlik etkisi ve yaşlanma geciktirici özelliği ile H 100 aşısı gençlik aşısı olarak bilinmektedir. H100 yani gençlik aşısı yüz, boyun, eller ve dekolte bölgesine uygulanarak ciddi anlamda gençlik sağlamaktadır.

H100 Aşısı Kaç Seans Uygulanır?

H100 aşısı cildin durumuna göre tek bir seansta uygulanabileceği gibi cildin durumuna bağlı olarak 3 hafta arayla da uygulanmaktadır. Uygulanacak seans sayısını doktor veya uygulamayı yapacak olan uzmanlar belirlemektedir. Uygulama etkisi 1 yıl ve üzerinde sürmektedir.

H100 Gençlik Aşısının Faydaları Nelerdir?

Hyaluronik Asit dokulara canlılık ve gençlik veren bir maddedir. Belli bir yaştan sonra azalır ve vücut üretmemeye başlar. Bu durum ise yaşlılığı beraberinde getirir. H100 aşısı hiyaluronik asitin ömrünü uzatmaya ve etkinliğini devam ettirmesine yardımcı olur.  Cildi sıkılaştırır, çizgileri giderir ve cildi eski elastikiyetine kavuşturur. Uygulanmaya başladığı andan itibaren hücrelerin kendini yenilemesini sağlar, yaşlanmayı geciktirir ve yavaşlatır. Kas dokusuna direk etki sağlar ve kas dokusunu destekler. Böylelikle sarkmalar azalır ve cilt eski diriliğine yeniden kavuşur. Cildin nemini tutar ve cildi nemlendirerek dokuların kendini onarmasına yardımcı olur.

H100 aşısı, cildi yenileyen, gençleşmeyi sağlayan ve yaşlanmayı geciktiren bir tedavi biçimidir. Mineraller, amino asitler, mannitol, collagen gibi maddeleri cilde enjekte edilerek elde edilen bir karışımdır. Bu maddelerin tamamı, cildin nemliliğini koruyarak hyaluronik asit ve collagen üretimini arttıran bir cilt yenileme ve tedavi yöntemidir.  

H100 Aşısı hakkında rekabet kurulu ve sağlık bakanlığı nedeniyle fiyat veremiyoruz, ancak H100 fiyatını öğrenmek için hemen arayabilir veya mesaj atabilirsiniz.

 

 

 

İlgili Uygulamalar
Detaylı bilgi ve fiyat için 0533 141 41 31
Whatsapp 0533 141 41 31