G5 Masajı

G5 Masajı İle Selülit Tedavisi

Selülit insanların yaşadığı bir cilt sorunudur. Her ne kadar erkeklerde de rastlanıyor olsa da, kadınlar için kâbustur. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile birlikte kadınlar vücutlarındaki selülitlerden nasıl kurtulur onu araştırıyor. En kısa ve etkili yoldan selülitlerden kurtularak harika bir fiziğe sahip olmak istiyor. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte günümüzde birçok tedavi yöntemi mümkündür.

Selülit Nedir, Neden Oluşur?

Selülit,  yağ dokularının belirli bir bölgeyi işgal etmesidir. Portakal kabuğu görünümü alan cilt, oldukça sağlıksız bir görüntüde olur. Selülit, genellikle sağlıksız beslenme sonucu oluşuyor. Ayrıca kişinin hareketsiz yaşamın selülit oluşumunda büyük bir etken. Genetik yapıları da bu cilt sorunun ilk sebepleri arasında yer alıyor. Kişilerin aşırı yağlı yemek tüketimi, kremalı içecekler ve sağlıksız bir hayat selülit oluşumunda ilk sırada yer alıyor.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Selülit Tedavi Yöntemleri

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte birçok yeni tedavi yöntemi ortaya çıkıyor. Tedavi edilebilir bir cilt sorunu olan selülit, çeşitli kremler ve yağlar ile sonuç alınabilir. Fakat bu uzun bir zaman alacağından dolayı, daha kısa zamanlı ve etkili yöntemler, kadınların her zaman ilgi odağı olmuştur. Çağımızda hemen her şeyin kısa zamanlı tedavisi mümkündür. Bu açıdan hem zaman yönünden avantaj, hem de daha kalıcı bir sistemdir. Bu yüzden iyi bir klinikten yardım alabilirsiniz.

G5 Selülit Tedavisi Nedir?

Teknolojinin en son çıkan selülit tedavilerinden bir tanesidir. Son sistem selülit tedavisi olarak ülkemizde uygulanmaktadır. G5 Selülit tedavisi ülkemizde uygulanıyor. Kişinin selülitli bölgesine,   masajlı sistem sayesinde kan akışının hızlandırılarak, yağ parçalarının eritilmesini sağlıyor.  Ritmik bir masaj aleti olan özel cihazı aracılığı ile vücuda seri bir şekilde titreşimler veriyor. Bu sayede selülitli bölgeyi sıkılaştırıyor. Selülitli bölgede bulunan, yerleşmiş yağ parçaları, titreşim sayesinde parçalanıyor. Parçalanan bu yağ tabakalı ter yardımı ile vücuttan atılıyor.

G5 Masajı İle Selülit Tedavisinin Avantajları

G5 Masajı, selülitler üzerinde oldukça etkilidir. Vücutta ki bulunan ödemin atılmasında yardımcı oluyor. G5 masaj tekniği ile bölgesel olarak zayıflamakta mümkündür. Hem selülitleriniz den kurtuluyor, aynı anda da bölgesel incelme sağlanıyor. Kadınlar için incelik önemlidir. İnce bir vücutta kadınların her zaman hayali olmuştur. Sizlerin de vücudunda bu tür belli başlı sorunlar var ise, G5 masajı tedavisi mutlaka denemelisiniz. Kısa sürede vücudumuzda bulunan selülitlerden ve fazla yağlardan kurtulmanız bu yöntem ile mümkün. G5 masaj tedavisi kısa zamanda sonuç almanıza yardımcı olur. Genellikle vücudun her bölgesine uygulanabiliyor. Kadın veya erkekler G5 masajı uygulamasını kendilerine yaptırabilirler.  Çoğunlukla üst bacak, kalçada tercih ediliyor. G5 mesajı tedavisi yaptırmaya karar verdiğiniz anda, iletişime geçmiş olduğunuz klinik sizi uygun bir tedavi yöntemi için hazırlayacaktır. Vücudunuzun yapısına göre tedavi süreci kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Kişilerin vücudunun durumuna göre 10 veya 15 seans arasında yapılması gerekiyor. 1 seans genellikle 25-30 dakika arasında sürmektedir.

G5 Masaj Tekniğinin Sağladığı Faydalar

Bu masaj kişinin vücudunda bölgesel sıkılaşma sağlayarak, vücudun direncini arttırıyor. Sürekli olan kas ağrılarını ciddi derecede azaltıyor. Özellikle selülit tedavisi için oldukça idealdir. Selülit tedavisinde ciddi bir şekilde başarı sağlıyor. Metabolizmayı hızlandırarak kilo vermenize yardımcı oluyor. Yağ yakımını hızlandırıyor ve bölgesel kilo vermenize yardımcı oluyor. Kan dolaşımını hızlandırarak vücudu harekete geçiriyor. G5 masaj tekniği ne sağladığı faydalar bu şekildedir. Sizlerin de vücudunuzda selülit veya bölgesel kilo sorununuz var ise bu masaj tekniği ile kurtulabilirsiniz. Oldukça sevilen ve tercih edilen bir yöntemdir.

G5 Masaj Fiyatları

G5 Masajı Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin İletişime Geçebilirsiniz.

Fiyatlar oldukça farklılık gösterse de ortalama 100-300 Tl arasında değişmektedir. Genellikle Fırsat sitelerinde çok uygun fiyatları gösterilse de bunlar çok güvenilir değildirler. Dikkat edilmesi gerekmektedir.

İlgili Uygulamalar
Detaylı bilgi ve fiyat için 0545 352 84 59
Whatsapp 0545 352 84 59