Ameliyatsız Yanak İnceltme

Ameliyatsız Yanak İnceltme
ameliyatsız yanak inceltme

Ameliyatsız Yanak İnceltme

Ameliyatsız yanak inceltme operasyonları, daha ince bir yüze sahip olmak isteyen kişilerin tercih ettiği bir uygulamadır. Normal bir insanın yüz hatları yuvarlaktır. Zayıf kişilerde bile yüz bölgeleri yuvarlak hatlara sahip olur. Bunun nedeni yüzde bulunan “bichat” adı verilen yağ tomurcuğudur. Yüz hatlarını inceltmek isteyen kişiler daha zayıf bir yüze sahip olmak için bu yağ keseciğini aldırma operasyonuna başvururlar. Ameliyatsız olarak gerçekleşen yanak inceltme operasyonlarında bu yağ kesecikleri alınarak, yüz daha ince bir görüntüye kavuşturulur. Sorunsuz olarak gerçekleşen işlem oldukça kısa sürmektedir. Risk içermemesi nedeniyle sıklıkla tercih edilen yanak inceltme operasyonu ile birçok kadın yüzünü incelterek sahip olmak istediği yüz görünümüne kavuşur.

Ameliyatsız Yanak İnceltme İşlemi Nasıl Uygulanır?

Ameliyat gerektirmeyen yanak inceltme operasyonları, kısa sürede gerçekleşen küçük operasyonlardır. Ağız içinden gerçekleştirilen işlemlerden kısa sürede sonuç alınmakta ve günlük hayata devam edilebilmektedir. Radyo frekans kullanılarak gerçekleştirilen bu uygulamalarda, ağız içinden yağ tomurcuklarına ulaşılır. Her iki yönde de bulunan yağ tomurcuklarına, özel bir cihaz ile isi yansıması yapılır. Bölgenin ısıtılması ile yağ keseciklerinin parçalanması ve erimesi sağlanır. Bir yanak bölgesinde uygulanan işlem yaklaşık 10 dakika civarında sürer. Çok kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile yağ kesecikleri tamamen yok olur ve yüz ince bir görünüm kazanır. Yağ keseciklerinin yok olmasının ardından salgılanan kolajen ile cildin sıklaşması sağlanarak cilt güzel bir görünüme kavuşturulur.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Yanak İnceltme Operasyonunun Özellikleri

Ameliyatsız yanak inceltme işlemi ağrısız olarak gerçekleşen bir operasyondur. Herhangi bir şekilde cerrahi müdahaleye gerek kalmadan uygulanabilir. Kısa süreli olması ve acısız olması nedeniyle herhangi bir anestezi uygulanmadan yapılabilir. Kişinin herhangi bir şekilde normal yaşantısını etkilemeyen bu operasyon toplamda normal bir yüz için 3 yada 4 seanstır. Yüz bölgesindeki yağlanmanın fazlalık oranına göre seans sayısı artırılabilir. Yüz bölgesinde değişiklik yapmak isteyen ve yüzde v biçimine sahip olmak isteyen kişiler için oldukça uygun bir operasyondur. Operasyon sırasında gerekli olan kişiler de ekstra botoks işlemleri de uygulanarak yüzün doğal bir görünüme kavuşması için her türlü müdahale yapılabilmektedir.

Kimler Yanak İnceltme Operasyonu Yaptırabilir?

Ameliyatsız yanak inceltme operasyonunu, herkes tercih edebilir. Ancak bu operasyon yuvarlak bir yüz hattına sahip olan kişilerde daha etkili sonuçlar doğuran bir işlemdir. İnceltme oranının fazla olduğu yüzlerde, fark hemen görülebilmektedir. Bunun yani sıra yanak içi kısımlarında bulunan yağ kesecikleri fazla olan kişiler de bu uygulama ile yüz bölgesindeki fazlalıklardan kurtulabilir.

Ameliyatsız Yanak İnceltme Operasyonu Yapıldıktan Sonra Dikkat Edilecek Hususlar

Operasyon gerçekleştirildikten sonra, uzun dönemde verim almak ve kullanışlı bir dokuya sahip olmak için dikkat edilmesi gereken konular bulunur. Günlük yaşantıyı etkilemeyen bu operasyon çoğu durumda kişiye problem yaratmaz. Ancak ilk günlerde yapılacak aşırı baskı uygulamalarında nazaran da olsa kızarıklık görülebilmektedir. Bunun haricinde gündelik yapılan her türlü aktivite yapılabilir, su ile her türlü temas sağlanabilir.

Yanak İnceltme Operasyonlarının Vücuda Zararı

Yanak inceltme operasyonlarının şimdiye kadar görülen herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Gerçekleştirilecek yanak inceltme operasyonu güvenilir merkezlerde tercih edildiği sürece ilerleyen dönemlerde çok büyük anlamda bir problem yaratmaz. Oldukça kullanışlı bir operasyondur. Ancak uygulamanın düzlemsel olarak yapılmadığı durumlarda yüzde dengesiz bir görüntü oluşturabilir. Bu nedenle mutlaka profesyonel bir merkezde gerçekleştirilmesi gereken bir operasyondur. Herhangi bir zararı bulunmayan bu operasyon, kişiyi fazlalıklarından kurtararak özgüven katan bir işlemdir.

İlgili Uygulamalar
Detaylı bilgi ve fiyat için 0533 141 41 31
Whatsapp 0533 141 41 31